فرصت طلایی خرید گلکسی S8 و آیفون 7 بدون پول

فرصت طلایی خرید گلکسی S8 و آیفون 7 بدون پول

بنیتا، مجله‌‌ی بانوان ایرانی‌ است که نزدیک به یک سال با تمرکز بر موضوعات مختلفی از جمله مد، زیبایی، فرهنگ و هنر، سلامت و ورزش، روابط و سلامت‌ به فعالیت و تولید محتوا مشغول است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

سرویس بنیدانا به عنوان یک جامعه‌ی مجازی، محل بحث روی موضوعات متنوع، انتقال و به اشتراک‌گذاری تجربه‌ها و همین‌طور پرسش و گفت‌و‌گوست.

بازار جوایز بنیتا:

«بازار جوایز» سرویس جدیدی‌ است که به همین تازگی در بنیتا راه‌اندازی شده است. هدف از راه‌اندازی این سیستم، شناسایی و قدردانی از کاربران و خوانندگان فعال بنیتا بوده است. شما با فعالیت در بنیتا و بنیدانا می‌توانید امتیاز خود را در این سیستم افزایش داده و برنده‌ی هدایای ما بشوید. هر کاربر به ازای هر نوع فعالیت، مقدار مشخصی امتیاز دریافت می‌کند. سپس کاربر می‌تواند به تناسب امتیازی که دریافت کرده، از بین هدایایی که در «بازار جوایز» مشخص شده است، انتخاب و درخواست کند. این هدیه به شکل رایگان به آدرس مورد نظر کاربر ارسال خواهد شد. به همین سادگی. فقط کافی‌ است بنیتایی باشید!

جایزه مناسب کاربران زومیت:

بنیتا با نگاه ویژه به کاربران زومیت، هدیه‌ی مناسبی را در این سیستم برای آن‌ها در نظر گرفته است. اگر به مطالعه در حوزه‌های فرهنگ و هنر، مد، زیبایی، زندگی، سلامت و ورزش یا روابط علاقه‌مند هستید، با فعالیت در بنیتا هدیه‌ی ویژه‌ی خود را از ما دریافت کنید.

یک دستگاه آی‌فون ۷ و یک دستگاه گلکسی اس ۸

بنیتا

سیستم امتیازدهی و رتبه‌بندی:

چگونگی و میزان امتیازها در بازار جوایز را در توضیحات زیر مشاهده می‌کنید.

۱۰۰ امتیاز: ثبت نام در سایت

۱ امتیاز: وارد شدن در سایت (کاربران می‌توانند به ازای وارد شدن در سایت، حداکثر ۱ امتیاز در روز دریافت کنند)

۱۰۰ امتیاز: ثبت نام دوستان در بنیتا از طریق لینک دعوت (کاربران می‌توانند از این طریق حداکثر ۱۰۰ امتیاز در هر روز دریافت کنند. تنها در صورتی که لینک دعوت برای دوستان فرستاده شده و آن‌ها از طریق کلیک روی لینک دعوت، در بنیتا ثبت نام کرده باشند)

۱۰ امتیاز: نوشتن کامنت برای مقالات (کاربران می‌توانند از این طریق حداکثر ۲۰۰ امتیاز در هر روز دریافت کنند)

۱۰ امتیاز: پاسخ دادن به سوال‌ها در بنیدانا (کاربران می‌توانند از این طریق حداکثر ۲۰۰ امتیاز در هر روز دریافت کنند)

۱۰ امتیاز: انتخاب شدن پاسخ شما در بنیدانا به عنوان بهترین پاسخ

۱۰ امتیاز: انتخاب بهترین پاسخ توسط شما برای سوال خودتان در بنیدانا

راهنمای ثبت نام:

برای فعالیت و کار در بنیتا، باید قبل از هر چیز در وب‌سایت عضو باشید. در این آدرس می‌توانید راهنمای عضویت در بنیتا را مشاهده کنید.

صفحه بازار جوایز:

برای مشاهده‌ی صفحه‌ی بازار جوایز، در هر کجای وب‌سایت بنیتا که باشید، می‌توانید به راحتی آن را پیدا کنید. به صفحه بازار جوایز که بروید با این صفحه روبه‌رو خواهید شد. فهرست محصولات و امتیاز مورد نیاز برای هر محصول را در این صفحه مشاهده می‌کنید. هم‌چنین با کلیک روی هر محصول اطلاعات مرتبط با آن را خواهید دید.

بنیتا

 برای اطلاعات بیش‌‌تر ویدئوی کوتاه زیر را تماشا کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

 

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده