الوپیک اولین سامانه درخواست آنلاین پیک موتوری در تهران

شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
الوپیک شاخص‌ترین سرویس سفارش پیک موتوری آنلاین تهران است که با هزینه‌هایی تا ۵۰ درصد زیر قیمت بازار و وسیع‌ترین ناوگان حمل و نقل موتوری در حال فعالیت است.

الوپیک با مجوز رسمی اتحادیه‌ی صنف وانت بار و پیک موتوری فعالیت می‌کند و با استفاده از آخرین فناوری‌های برنامه‌نویسی و رعایت امکانات مورد نیاز کاربران، گامی برای رفع مشکل درخواست پیک موتوری در سریع‌ترین زمان ممکن برداشته است.

خدمات الوپیک به صورت آنلاین و از طریق سیستم عامل اندروید یا iOS و همچنین از طریق نسخه‌ی تحت وب برای کاربران در دسترس است و همین موضوع کمک می‌کند در هر ساعت شبانه روز و از تمام نقاط شهر تهران بتوان درخواست پیک داد و بسته‌ی مورد نظر را به راحتی ارسال کرد.

اما چه نکاتی باعث می‌شود که کاربران به الوپیک اعتماد کنند و از خدمات آن به جای سرویس‌های سنتی پیک موتوری استفاده کنند:

امنیت

الوپیک تنها شرکت خدمات آنلاین پیک موتوری است که دارای مجوز از اتحادیه‌ی صنف وانت بار و پیک موتوری شهر تهران است و همچنین تمامی فعالیت‌های آن تحت نظارت مستمر پلیس فتا انجام می‌شود.

سرعت

از آنجا که سفیران الوپیک در تمام نقاط شهر حضور دارند، تمام کاربران می‌توانند به راحتی درخواست خود را ثبت کنند تا نزدیک‌ترین سفیر به آدرس آن‌ها مراجعه کند.

قیمت

خدمات الوپیک آنلاین است و به همین دلیل بسیاری از هزینه‌های جاری سرویس‌دهنده‌های سنتی پیک را ندارد و در نتیجه هزینه‌ای که برای ارائه‌ی خدمات از مشتری دریافت می‌کند تا ۵۰ درصد پایین‌تر است.

رصد آنلاین

کاربر الوپیک می‌تواند از لحظه‌ی شروع سفارش تا زمان تحویل، مسیر حرکت پیک را به صورت زنده روی نقشه مرور کند و دقیقا او را تحت نظر داشته باشد.

در کنار این قابلیت‌های کلی بسیاری از امکانات دیگر هم برای راحتی کاربران در نظر گرفته شده که عبارت هستند از :

 • ثبت سفارش به صورت رفت و برگشت
 • پرداخت هزینه‌ی سفارش به صورت نقدی یا اعتباری
 • قابلیت پرداخت توسط گیرنده
 • ثبت امضای دیجیتال در اپلیکیشن توسط گیرنده‌ی بسته و نمایش امضا برای فرستنده
 • ثبت سفارش زمان‌‌دار برای روز و ساعت دلخواه
 • افزودن آدرس‌های محبوب به لیست آدرس‌های منتخب برای ارسال آسان‌تر درخواست
 • ثبت چند سفارش همزمان با آدرس‌های مبدا و مقصد متفاوت
 • ثبت امتیاز برای عملکرد سفیر توسط کاربر و شناخته شدن سفیرهای با امتیاز بالا
 • به اشتراک گذاری سفارش‌ها با دیگران
 • نمایش تاریخچه‌ی درخواست‌ها با جزییات هر سفارش
 • نمایش تاریخچه تراکنش‌های مالی کاربر
 • امکان ارسال درخواست از طریق وب‌سایت، سیستم API و اپلیکیشن در سیستم‌های عامل‌ iOS و اندروید
 • امکان دریافت فاکتور دیجیتالی و رسمی مناسب برای شرکت‌ها و نهادهای اداری

الوپیک شعار ارسال با خیال راحت را برای خود انتخاب کرده است و اعضای تیم فنی و پشتیبانی تمام تلاش خود را برای تحقق این شعار به کار می‌بندند. خدمات الوپیک در فاز اول تمامی نقاط تهران و به زودی در کرج و شهرهای دیگر در دسترس خواهد بود. سرویس‌دهی الوپیک ۲۴ ساعته بوده و همچنین تیم پشتیبانی حرفه‌ای آن نیز ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان و سفیران است.

از سوی دیگر الوپیک به امنیت مرسوله در سفرها بسیار اهمیت می‌دهد. از همین رو از سفیران الوپیک مدارک ضمانتی قابل اتکا دریافت می‌شود و همچنین دو مرحله‌ی مصاحبه برای استخدام پیک صورت می‌گیرد تا مشتریان بتوانند با احساس امنیت بیشتری از خدمات الوپیک استفاده کنند.

امنیت و اطمینانی که الوپیک در فضای حمل و نقل آنلاین پیک ایجاد کرده، موجب شده است که بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی، رستوران‌ها و شرکت‌های دیجیتالی به صورت گسترده از سیستم یکپارچه و اختصاصی API آن استفاده کند.

شما می‌توانید برای دانلود اپلیکیشن پیک آنلاین، الوپیک را در بازار، گوگل پلی یا اپ استور جست‌وجو کنید یا برای اطلاعات بیشتر به سایت ما با آدرس alopeyk.com مراجعه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر یا مطرح کردن سوالات خود با شماره ۴۱۳۴۶ تماس حاصل کنید.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود