آریا تم، فروشگاه تخصصی قالب وب و موبایل فارسی

یک‌شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
در دنیای دیجیتال امروز یکی از مهمترین چالش‌هایی که صاحبان کسب و کار و استارتاپ‌ها با آن روبه‌رو هستند، طراحی ظاهری وب سایت و موبایل اپ آنها است.

حل کردن این مساله که چگونه طراحی موبایل اپ، وب‌سایت زیبایی داشته باشیم و در این زمینه بتوانیم سایر رقبا را پشت سر بگذاریم از مهمترین مسائلی است که تقریبا تمامی شرکت‌ها و پروژه‌های حوزه فناوری با آن دست به گریبان هستند.

از طرفی بسیاری از صاحبان کسب‌وکار سنتی تمایل دارند به حوزه آنلاین کشور نیز وارد شوند و از آنجایی که وارد شدن در حوزه دیجیتال امکان داشتن قدرت ریسک بالا را می‌طلبد ترجیح می‌دهند ابتدا با اختصاص هزینه کمتری نیاز بازار آنلاین را بسنجند.

فروشگاه آنلاین آریا تم دقیقا برای مرتفع کردن همین مساله شکل گرفته است. به این معنی که در آریا تم تنوع بی‌نظیری از طرح‌ها و قالب‌های موبایل اپ و تم سایت با موضوعات گوناگون فروشگاهی، خبری، گردشگری، شرکتی، پنل مدیریتی و ... وجود دارد و نکته قابل توجه این طرح‌ها این است که تماما توسط طراحان ایرانی و فارسی زبان طراحی شده و هیچ‌گونه نقض کپی رایت و کپی از طرح‌های لاتین شکل نگرفته است.

در آریا تم طرح‌های آماده شده به حالت‌های مختلفی نظیر فایل psd  sketch app، و فایل‌های html/css، وردپرس و... وجود دارد و خریداران با توجه به نیاز خود می‌توانند طرح مورد نظر را انتخاب کنند.

برای صاحبان کسب و کار سنتی که قصد انجام ریسک و اختصاص هزینه بالا برای کسب‌وکار آنلاین خود را ندارند نیز پیشنهاد خوبی داریم!

ما در آریا تم انواع مختلفی از قالب فروشگاهی وردپرس، شرکتی، خبری، مجله، گردشگری و ... را طراحی کرده‌ایم و تمامی این محصولات دارای نصب رایگان و پشتیبانی سه ماهه هستند.

همانطور که گفته شد در فروشگاه آریا تم هیچ‌گونه نقض کپی رایت صورت نمی‌گیرد و تمامی ابزارها، فایل‌ها و اسکریپت‌های استفاده شده دارای حق استفاده هستند. به عنوان مثال برای تمامی فونت‌های استفاده شده در قالب‌های وب سایت و موبایل اپ لایسنس استفاده معتبر تهیه می‌‌شود.

همچنین تمامی طراحی‌های موجود در آریا تم به‌صورت اصولی و استاندارد طراحی می‌شود و از گریدها و فریم ورک‌های استاندارد طراحی، اصل بهینه سازی و کامنت‌گذاری کد و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو صورت می‌پذیرد.

پایان رپورتاژ آگهی/.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود