ایران اپس برنده تندیس زرین سرآمد در اختتامیه نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

ایران اپس برنده تندیس زرین سرآمد در اختتامیه نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

جشنواره رسانه‌های دیجیتال با معرفی برگزیدگان خود، خاتمه یافت، ایران اپس سرآمد جشنواره رسانه‌های دیجیتال شد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ایران اپس نشان سرآمد جشنواره رسانه‌های دیجیتال را به عنوان برترین ابزار تولید و انتشار محتوا در بخش نرم افزار تلفن همراه و رسانه‌های هوشمند از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد. 

به گزارش روابط عمومی ایران اپس، جشنواره رسانه های دیجیتال با  حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مقامات کشوری، فعالان فضای مجازی و شرکت کنندگان در حالی به کار خود خاتمه داد که، ایران اپس موفق به کسب تندیس زرین سرآمد به عنوان بهترین اپلیکیشن در حوزه تولید و انتشار محتوا از جشنواره رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

حمیدرضا فتحعلیان مدیر برند ایران اپس ضمن اعلام این خبر گفت: «جشنواره رسانه‌های دیجیتال هر سال با هدف شناسایی و تقدیر از مجموعه های موفق در حوزه تولید محتوا و کسب و کارهای فعال در حوزه فضای دیجیتال برگزار گردیده است. وی افزود این جشنواره به عنوان آوردگاه رسانه های دیجیتال با ارزیابی حدود ۴۰۰ مرکز تولید کننده و ارائه دهنده خدمات رسانه‌های دیجیتال کشور، فضای مناسبی را جهت معرفی و رقابت سالم و منصفانه فراهم آورده است.»

فتحعلیان به تلاش‌های انجام شده در ایران اپس برای کسب این عنوان اشاره و افزود: «ما تازه در ابتدای راه هستیم و مسیر طولانی را پیش روی مجموعه خود می‌بینیم. ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین شیوه و کسب رضایت حداکثری کاربران از اهداف اساسی مجموعه است. مدیر برند ایران اپس ادامه داد: از کسب این موفقیت و افتخار بسیار خوشحالیم و این مساله انگیزه‌ای خواهد بود تا با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و نیروهای متخصص و متعهد گام های بعدی را نیز با موفقیت برداریم.»

او به تشریح برنامه‌های آتی ایران اپس پرداخت و گفت: «فراهم آوردن بستر تبلیغاتی گسترده و سودمند برای توسعه دهندگان اپلیکیشن‌ها، در اختیار قرار دادن شیوه‌های پرداخت جدید و آسان تر از برنامه هایی است که در آینده نزدیک رونمایی و معرفی می گردد.»

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده