آموزش رايگان تبليغات و بازاريابی اينترنتی در ای ادز آكادمی

آموزش رايگان تبليغات و بازاريابی اينترنتی در ای ادز آكادمی

آموزش‌های تصويری تبليغات گوگل، سئو، تبليغات موبايل، تبليغات ويدئويی، سوشيال ماركتينگ و... را در مجموعه‌ای ادز آكادمی دنبال كنيد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با گسترش كاربران ايرانی اينترنت، كسب و كارهای آنلاين نيز روز به روز در حال گسترش هستند و در اين ميان كسب و كارهايی كه با دانش كافی از روش‌های تبليغات آنلاين سود می‌برند آينده روشنی پيش رو خواهند داشت.

ای ادز

ای ادز آكادمی، یک مجموعه آموزشی است كه به صورت تخصصی تمامی روش‌های تبليغات آنلاين را به كاربران آموزش می‌دهد و با ارائه راهکارهای مفید در حوزه تجارت الکترونیک، بستر را برای داشتن یک کسب‌وکار هدفمند فراهم می‌سازد.

همچنین یکی از خدمات نوین ای ادز که به تازگی با عضویت در eAds دسترسی به آن فراهم شده است سرویس تبلیغات در اپلیکیشن‌های خارجی است. با استفاده از این سرویس می‌توان کاربران ایرانی اپلیکیشن‌های خارجی را هدف تبلیغات قرار داد. شما می‌توانید با انواع روش‌های تبلیغات موبایل در ای ادز آکادمی آشنا شوید.

سایر بخش‌های آكادمی ای ادز شامل تبليغات گوگل، تبليغات ويدئويی سئو و معرفی ابزار است كه به صورت هفتگی با محتوای ويدئو و مقالات آموزشی به‌روز‌رسانی خواهد شد. همچنين ای ادز آكادمی امكان ايجاد صفحه اختصاصی را برای تمامی كاربران فراهم كرده است تا پژوهشگران و اساتيد بتوانند محتوای آموزشی را در صفحه شخصی خود به اشتراك بگذارند.

برای آموزش تبليغات آنلاين به نشانی www.eads.ir/academy مراجعه فرماييد.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید