اکسپریا ایکس زد سونی را 350 هزار تومان ارزان تر از همه جا بخرید

اکسپریا ایکس زد سونی را 350 هزار تومان ارزان تر از همه جا بخرید

گوشی اکسپریا ایکس زد سونی را تا آخر این هفته از تکنولایف بخرید و ۳۵۰ هزار تومان هدیه دریافت کنید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

همانطور که احتمالا می‌دانید پرچمدار جدید سونی، گوشی Xperia XZ  اخیرا در ایران عرضه شده است. شرکت سونی موبایل در مناطق مختلف جهان گوشی اکسپریا ایکس زد را با قیمت و هدایای مختلفی عرضه کرده است. در ایران نیز همراه این گوشی، کارت هدیه‌ی بانکی به خریداران گرامی تقدیم می‌شود.

چنانچه تا پایان روز جمعه مورخ ۷ آبان ماه این گوشی را خریداری کنید، یک کارت هدیه بانکی با موجودی ۳۵۰ هزار تومان تقدیم شما خواهد شد. سونی موبایل اعلام کرده است که خریدارانی که زودتر از دیگران، پرچمدار جدیدش را خریداری کنید، مبلغ بیشتری را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد. تا پایان این هفته، مبلغ هدیه، ۳۵۰ هزار تومان خواهد بود.

چنانچه امکان مراجعه‌ی حضوری به بازار ندارید، می‌توانید همانند گذشته، این گوشی را از تکنولایف (مرکز رسمی فروش سونی) از سراسر ایران به صورت اینترنتی خریداری کنید و تکنولایف نیز کارت هدیه بانکی را به همراه گوشی Xperia XZ  برای شما ارسال می‌کند.

مدت زمان رسیدن محصول به دست شما چنانچه در تهران باشید، نهایتا ۲ ساعت و چنانچه در خارج تهران باشید، بین یک تا دو روز کاری خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی یا خریدش اینجا  یا روی عکس زیر کلیک کنید.

سونی

پیشنهاد زومیتی:

تکنولایف برای بازدیدکنندگان سایت زومیت، یک کوپن تخفیف نیز در نظر گرفته است. شما با استفاده از کوپن تخفیف با کد zoomit می‌توانید از ۲۰ هزار تومان تخفیف برخوردار شوید. این کوپن برای خریدهای بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان است و اعتبار آن تا ساعت ۲۳:۵۹ روز جمعه ۷ آبانماه خواهد بود. هر کاربر در طول مدت اعتبار این کوپن، فقط یکبار می‌تواند از آن استفاده کند.

مشاهده ی برخی محصولات منتخب در سایت تکنولایف

سونی

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

بخش دیدگاه‌های این مقاله بسته شده است و امکان ارسال دیدگاه جدید یا مشاهده‌ی دیدگاه‌هایی که پیش ‌تر در این مطلب ارسال شده بودند، وجود ندارد.

بیشتر بخوانید