خرید اینترنتی بلیط هواپیما در قاصدک 24

خرید اینترنتی بلیط هواپیما در قاصدک 24

خرید اینترنتی آسان و راحت بلیط هواپیما از سامانه قاصدک ۲۴ 

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

مدتی پیش یک سفر دسته جمعی را برنامه ریزی می‌کردم، اول تصمیم گرفتم برای صرفه جویی در هزینه‌ها هم که شده پیشنهاد سفر با خودروی شخصی را به خانواده‌ام بدهم اما وقتی خاطره‌ی آخرین سفرمان با اتومبیل را به خاطر آوردم پشیمان شدم؛ فرزند کوچکم در تمام طول سفر بی‌قراری می‌کرد و فرزند بزرگترم از دوری راه گله!

گزینه‌ی بعدی سفر با قطار بود؛ از چند آژانس مسافرتی قیمت‌ها را جویا شدم، بر خلاف انتظارم تفاوت چندانی با قیمت بلیط هواپیما نداشت، شاید تنها کمی ارزانتر بود اما تا رسیدن به مقصد مدت زمان بیشتری را در پیش داشتیم. ناچار به دنبال رزرو بلیط هواپیما رفتم؛ زمان زیادی برای جستجو در شهر و مراجعه‌ی حضوری به آژانس ها نداشتم، تصمیم گرفتم خرید آنلاین را امتحان کنم اما آژانس‌های مسافرتی زیادی را نمی شناختم تازه آدرس اینترنتی همان‌هایی که می شناختم را هم نداشتم که ناگهان راه حلی به ذهنم رسید!

واژه‌ی بلیط ارزان هواپیما را در گوگل جستجو کردم، طی چند ثانیه صفحات بی شماری در مانیتور رایانه‌ام به نمایش درآمد حال باید کدام را انتخاب می‌کردم؟ به صورت اتفاقی صفحاتی را باز کردم، دنبال یک بلیط خاص برای یک تعطیلات مناسبتی می‌گشتم که هم از قیمت مناسبی برخوردار باشد و هم شرکت هواپیمایی معتبری آن را ارائه داده باشد. اغلب سایت‌ها انگار که تنها با یک یا دو شرکت هواپیمایی خاص قرارداد داشته باشند، جستجویم را بی نتیجه می‌گذاشتند؛ دیگر کم مانده بود قید سفر را بزنم که کاملا اتفاقی چشمم به سایت سامانه‌ی خرید اینترنتی قاصدک 24 افتاد.

این اسم چیزی نبود که به همین راحتی از آن بگذرم، تجربه خرید از آن را قبلا از همکاران اهل سفرم شنیده بودم اما چیزی که بیشتر مرا ترغیب به خرید از این سامانه می‌کرد، معتبر بودن این سایت بود. نماد اعتماد الکترونیکی پایین صفحه اعتبار و قانونی بودن فعالیت های این سامانه را تایید می‌کرد و وجود مجوزهای مرتبط -مجوز بند الف- در خصوص فروش بلیط هواپیما و سابقه‌ی زمانی این شرکت خیالم را آسوده تر!

نکته‌ی دیگر این بود که قاصدک 24 با اغلب شرکت‌های هواپیمایی قرارداد داشت طوری که می‌توانستم بدون آنکه وارد سامانه‌ی اصلی شوم روی لوگوی شرکت مورد نظرم کلیک کنم و تنها با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ پرواز لیستی از تمامی پرواز های آن ایرلاین خاص را ببینم.

ابتدا تصور می کردم شاید خریدهای اینترنتی کمی پیچیده باشد اما قاصدک 24 برای همیشه دیدگاه من به این نوع خرید ها را تغییر داد چرا که امکان نداشت بتوانم از هیچ سایت دیگری با این سرعت و اطمینان و به سادگی هر چه تمام‌تر خرید کنم. در صفحه‌ی اصلی این سایت روی آیکون بلیط هواپیما کلیک کردم، بعد با توجه به اینکه مقصدم داخل کشور بود یا خارج از آن، یکی از گزینه‌های پرواز داخلی یا پرواز خارجی را انتخاب کردم. مبدا و مقصد مورد نظرم را از لیست نمایش داده شده، انتخاب کردم و با وارد کردن تاریخ سفر و تعداد مسافران وارد درگاه خرید شدم.

نکته‌ای که در این بین به آن برخوردم پوشش شهرها و پروازهای این سایت بود. از بلیط شهرهای داخلی نظیر بلیط هواپیما کیش، بلیط هواپیما مشهد، بلیط هواپیما اهواز و ... گرفته تا مقصدهای خارجی نظیر بلیط هواپیما استانبول، بلیط هواپیما دبی، بلیط هواپیما نجف و … و همه‌ی اینها دامنه‌ی وسیع تری از بلیط ها را در اختیار خریداران بلیط هواپیما قرار می داد تا هرگز پروازی دور از چشمشان نماند.

پس از انجام جستجو، نتیجه‌ی جستجویم لیست طویلی از پروازهای ایرلاین‌های مختلف بود که با کمک 4 فیلتر تعبیه شده در سامانه (قیمت، نوع بلیط، ساعت پرواز و شرکت های هواپیمایی)، آن را محدود و محدودتر کردم تا بالاخره به بلیط هواپیمای مورد نظرم دست یافتم.

امکاناتی که این سامانه در اختیارم می‌گذاشت برایم بسیار قابل توجه بود، در فیلتر قیمت که دامنه‌ای از کمترین قیمت تا بیشترین آن را داشت می توانستم با توجه به بودجه‌ی مورد نظرم بلیط هواپیما مقرون به صرفه‌تر و مناسب‌تری را پیدا کنم. فیلتر بلیط، امکان انتخاب پرواز اکونومی یا بیزینس و بلیط چارتر یا سیستمی را در اختیارم می‌گذاشت، می‌دانستم که بلیط‌های سیستمی قیمت مصوبی دارند، طبق روال و برنامه‌ی از قبل تعیین شده‌ای صورت می‌گیرند پس برای سفرهایی که در دراز مدت برنامه‌ریزی شده‌اند مناسبند، برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال نیم بها است و استرداد آنها هم طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری صورت می‌گیرد. در مقابل بلیط‌های چارتر بودند که اغلب قیمت‌های کمتری داشتند، برای سفرهای لحظه‌ی آخری مناسب تر بودند و استردادشان هم طبق قوانین چارترکننده صورت می‌گرفت.

فیلتر سوم یعنی زمان هم سه بازه‌ی زمانی صبح (۴:۰۰ الی ۱۲:۰۰)، عصر (۱۲:۰۰ الی ۱۸:۰۰) و شب (۱۸:۰۰ الی ۴:۰۰) را در اختیارم می‌گذاشت که جستجو را به مراتب ساده‌تر می‌کرد. در فیلتر چهارم هم مثل صفحه‌ی اصلی می‌توانستم شرکت هواپیمایی مورد نظرم را از میان شرکت‌های هواپیمایی ماهان ایر، آسمان، کیش ایر، کاسپین ایر، زاگرس، قشم ایر و ایران ایر و ... انتخاب کنم.

بعد از انتخاب بلیط مورد نظرم وارد درگاه خرید آنلاین شدم، این صفحه ضمن اینکه مشخصات بلیط هواپیمای انتخابی‌ را بار دیگر برایم به نمایش درمی‌آورد، امکان مطلع شدن از نوع هواپیما، شماره پرواز و ساعت دقیق آن را هم برایم فراهم می‌کرد. همچنین در این صفحه می‌توانستم تعداد مسافران بزرگسال و کودک را هم به طور مجزا وارد کنم.

در صفحه‌ی خرید بلیط هواپیما هم با وارد کردن مشخصات خود و خانواده‌ام، یک شماره تماس و یک آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) و در نهایت خرید با یک کارت عضو شبکه‌ی شتاب که رمز اینترنتی (رمز دوم) آن را داشتم کارم به پایان رسید و به همین سادگی بلیط به آدرس ایمیل من ارسال شد.

قاصدک۲۴

سفری که بلیط هواپیمایش را از سامانه خرید اینترنتی قاصدک 24 تهیه کردم یکی از خاطره انگیزترین سفرهایم شد. خانواده‌ام را با یک هزینه معقول به سفری برده بودم که برخلاف مسافرتهای قبلی بیشترین استفاده‌ی ممکن را از مقصد بردند چون زمان کمتری را در راه سپری می‌کردند.

این رضایت دسته جمعی سبب شد تا بخواهم بیشتر از قاصدک بدانم. با کمی تحقیق متوجه شدم سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک 24 با انواع موبایل و تبلت نیز قابل دسترسی است و همین امر موجب تسهیل و سرعت بیشتر در خرید می‌شود.

نکته‌ی دیگر این بود که خرید از سایت قاصدک 24 نیازمند ثبت نام نبود و این سایت برای تمامی خریداران خود پس از خرید یک پنل اختصاصی ایجاد می‌کرد تا در آنجا بتوانند بلیط‌های خریداری شده‌ی خود را مشاهده کنند، آخرین زمان ورود خود به سایت را ببینند و علاوه بر همه‌ی اینها اعتباری ویژه برای خود ایجاد کنند و در خریدهای بعدی بدون نیاز به کارت بانکی بلیط هواپیمای خود را از شارژ اعتبار خود تهیه نمایند.

این سامانه امکان لغو آسان و سریع بلیط را نیز به سادگی برای مشتریان خود فراهم می‌کرد تا درصورتی که به هر دلیل مجبور به لغو سفرشان شدند با ارسال یک درخواست به بخش فروش این شرکت، پس از کسر مبلغی به عنوان جریمه طبق قوانین شرکت‌های هواپیمایی یا چارتر کننده، باقی مبلغ آن را در حسابشان داشته باشند.

نکته‌ی دیگری که نظرم را جلب کرد پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ی کارشناسان این مجموعه بود که در تمامی مراحل آماده‌ی پاسخگویی به مشتریان سایت و حل مشکلات آنها بودند و در صورت نیاز مشاوره‌های لازم را به آنها می‌دادند.

احساس می‌کردم با بیشتر دانستن از قاصدک می توانم سفرهای بهتر و دلپذیرتری را برنامه‌ریزی کنم چرا که تیم سامانه خرید اینترنتی قاصدک ۲۴ با پیش بینی تمامی نیازهای یک مسافر در سفر، امکانات بی‌نظیری را در اختیارشان می‌گذاشت که قابل تحسین بود.

با آرزوی موفقیت برای تمامی پرسنل این سامانه امیدوارم شما نیز همچون من با مراجعه به سایت اولین گام برای یک سفر دلپذیر را محکم بردارید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید