کالاهای بدون استفاده خود را بدهید؛ کالاهای مورد نیاز بگیرید

کالاهای بدون استفاده خود را بدهید؛ کالاهای مورد نیاز بگیرید

دقت کردید ما چقدر اطرافمان را با کالاهای مختلف که هیچ  استفاده‌ای از آنها نمی‌کنیم، پر کرده‌ایم؟

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 داخل‌کمد، کشو، انباری و هزار جای خانه‌هایمان، کالاهای مختلف یا خاک می خورند و یا با خودمان ازیک جا به‌جای دیگر می‌بریم؟!! بهتراست از زاویه دیگر نگاه کنیم، حتی اگه یک سر به آمار و ارقام اعلام شده از سوی مراجع معتبر زده باشید، با رقم‌های عجیب و غریبی مواجه می‌شوید که حتی فکرش را هم نمی‌کردید. طبق آمار اعلام شده ماهانه میلیاردها  تومان  سهم خرید و فروش خرده فروشی تنها در ایران گزارش شده است. با این تفاسیر شاید ما گنج‌های ارزشمندی را بدون استفاده رها کرده‌ایم و ازآنها بی‌خبریم.

راهی را که می‌خواهیم به شما پیشنهاد کنیم، سایت آنلاین حراجی‌ است  که در زمینه خرید و فروش کالا و برگزاری مزایده آنلاین فعالیت می‌کند و در جدیدترین ایده خود، بر روی کالای شما، تا سقف ۶۰٪ از ارزش واقعی آن، تسهیلات ارائه می‌دهد.

در حقیقت شما با ثبت کالای خود در آنلاین حراجی و ارسال آن به نمایندگی‌های سایت، ضمن بفروش گذاشتن کالای خود، از اعتباری مجازی بهره‌مند می‌شوید که حتی اگر کالای شما فروش هم نرفت، با آن اعتبار می توانید از کالاهای متنوع موجود در آنلاین حراجی، محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 با توجه به فناوری جدید آنلاین حراجی :

  • شما کالاهای مورد نیاز خود را تهیه می کنید
  • بر روی کالای بدون استفاده خود وام می‌گیرید
  • سپس آن را به فروش می‌رسانید
  • و همچنین کسب درآمد نیز خواهید داشت

اما نحوه دریافت وام چگونه است؟ !

پس از ورود به سایت، عکس و توضیحات محصول خود را برای کارشناسان سایت ارسال کرده تا پس از تایید و اعلام مبلغ وام مورد تایید ایشان، حداکثر تا سقف 70% از ارزش محصول خود، اعتبار دریافت کرده  تا هم کالای خود را در معرض فروش قرار دهید و هم بتوانید با وام دریافتی، از تالار سایت، کالای مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

در حقیقت کالای شما، حکم ضامن شما را ایفا می‌کند.

آنلاین حراجی چیست ؟

ایده بکر و جذاب این سایت، بعد از پایه‌ریزی آن توسط  تیمی جوان و حرفه‌ای در حوزه IT و بازاریابی؛  در آبان سال ۱۳۹۴ عملی شد.

این یک سایت فروشگاهی نیست، فروشگاه شخصی شماست که هر آنچه برای خرید و فروش به آن نیاز دارید را برایتان مهیا کرده است.  پایه اصلی سایت برگزاری مزایده آنلاین کالا توسط خود کاربران است.  بدین صورت که شما کالای خود را، چه نو و چه دست دوم، با در نظر گرفتن یک قیمت پایه و مشخص کردن یک بازه زمانی، ضمن معرفی آن در سراسر کشور، به بالاترین پیشنهاد بفروش می‌رسانید.

با این سیستم شما کالای مورد نیازتان را با مناسب‌ترین قیمت می‌خرید و به بالا ترین پیشنهاد می‌فروشید. ضمنا نحوه ثبت و بفروش قراردادن کالا در آنلاین حراجی رایگان در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه شما می‌توانید حمل نقل کالای خود را بعد از خرید و فروش به آنلاین حراجی بسپارید.

خرید، فروش، کسب درآمد، انبار داری رایگان، تبلیغات حرفه‌ای، حمل و ارسال کالا

این همه آن چیزی‌ است که استارت آپ  پیشنهادی ما  گرد هم آورده  که باعث می‌شود  شما را  تقریبا از هر نوع هزینه‌ای مانند: اجاره مغازه، فروشنده حرفه‌ای، تبلیغات گسترده و سراسری، انبارداری،  مالیات و هر چیز دیگری که به راه‌اندازی کسب و کارتان مربوط می‌شود، بی نیاز کند.

فراموش نکنید رقابت، مهمترین دلیل ارائه خدمات نوین در بازار هدف، یعنی مصرف‌کنندگان، نقش اصلی را ایفا می‌کند.

از دیگر خدمات این سایت:

  • کالاهای خود را بصورت مزایده با مناسب ترین قیمت به فروش برسانید
  • کالای مورد نیاز خود را در سیستم مزایده‌ای به مناسب‌ترین قیمت خرید نمایید
  • قسمت خرید و فروش کالاهای 29هزار تومانی با حمل رایگان
  • حمل ونقل کالا از فروشنده به خریدار
  • 1ماه انبارداری رایگان کالای شما

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید