با فیدیبو، همه جا کتاب بخوانید

دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
شاید پرکاربردترین وسیله‌ای که این روزها در زندگی روزمره همه ما جای گرفته، یک تلفن هوشمند و ده‌ها اپلیکیشنی است که روز را با آن‌ها شب می‌کنیم.
تبلیغات

 احتمالا شما هم این باور را دارید که مطالب خلاصه و کوتاه شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها هیچ وقت نمی‌توانند آن‌چنان به دانش ما بیافزاید و جای یک کتاب را به عنوان خوراک ذهن پرکنند. از این روی امروز تصمیم گرفتیم یک راه خیلی خوب برای آشتی دادن کتاب‌ها با این دیوایس‌های هوشمند و کامپیوترهای خانگی به شما معرفی کنیم.

فیدیبو اولین و بزرگترین پلتفرم عرضه کتاب الکترونیک فارسی است که به صورت یک پارچه برای سیستم عامل اندروید، ios و ویندوز دسکتاپ عرضه شده است. این سامانه که بیش از سه سال پیش کار خود را آغاز کرده است توانسته بیش از ۳۰۰ ناشر نامدار ایرانی و همچنین چندین ناشر برجسته بین المللی را با خود همراه کند.

در اپلیکیشن‌های فیدیبو می‌توانید به آسانی کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید، به صورت رایگان بخشی از آن را مطالعه کنید و اگر باب میل شما بود نسخه کامل آن را با قیمت‌هایی باور نکردنی خریداری کنید. لازم به ذکر است که در میان کتاب‌های فیدیبو، کتاب‌های بسیاری خوبی هم پیدا می شود که به صورت رایگان منتشر می‌شوند به عنوان مثال کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده که کاربران فیدیبو پیش از عرضه نسخه کاغذی آن در بازار، قادر به مطالعه آن از طریق فیدیبو بودند. خوره‌های کتاب می‌دانند که حتی یک روز صبر هم برای خواندن کتاب محبوب شان چقدر غیر قابل تحمل است. حالا تصور کنید همین کتاب ها را رایگان هم هدیه بگیرید.

علاوه بر این، تخفیف‌های منظم و پشت سر هم، قیمت کتاب‌ها را تا بیش از ۶۰ درصد کاهش می‌دهد و هر گونه بهانه‌ای برای کتاب نخواندن را رفع می‌کند. باید بپذیریم در دنیایی زندگی می‌کنیم که کمتر فرصت داریم روی مبل بنشینیم و کتاب به دست بگیریم و ساعت‌ها مطالعه کنیم. در عوض ساعت‌ها بیرون از خانه سپری می‌کنیم و یک تلفن همراه تنها وسیله‌ای است که همیشه همراه خود داریم. فیدیبو یک کتابخانه بزرگ با بیش از هفت هزار عنوان کتاب است که همه کتاب‌های شما را در خود جای داده و می‌توانید هر زمان و در هر مکانی که اراده کردید، حتی بدون اتصال به اینترنت، کتاب مورد علاقه‌تان را بخوانید.

نکته متمایز کننده فیدیبو با سرویس‌های مشابه علاوه بر تعداد بسیار زیاد کتاب‌ها و ناشران، داشتن نرم افزار اختصاصی برای سیستم عامل ویندوز دسکتاپ است. فیدیبو به داشتن اپ برای دیوایس‌های اندروید و ios اکتفا نکرده است و لذت دسترسی آنی به کتاب را به کامپیوترهای خانگی نیز آورده است.

همین حالا اپلیکیشن یا نرم افزار فیدیبو را از اینجا دانلود کنید و با مطالعه کیفیت زندگی خود را ارتقا دهید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات