فروش شگفت انگیز کسپرسکی در ایران: یک کاربره بخرید، پنج کاربره بگیرید

فروش شگفت انگیز کسپرسکی در ایران: یک کاربره بخرید، پنج کاربره بگیرید

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، فروش شگفت انگیز کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۶ را آغاز کرده است. در این مدت، تمام کاربرانی که کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۱ کاربره را خرید کنند، محصول ۵ کاربره را تحویل خواهند گرفت.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

    شما هم از فرصت جشنوارۀ کسپرسکی در ایران استفاده کنید

به گزارش روابط عمومی ایدکو، نماینده رسمی کسپرسکی در ایران، از روز شنبه بیست و سوم مردادماه 95 در ازای خرید هر اینترنت سکیوریتی تک‌کاربره به مشتریان خود یک اینترنت سکیوریتی ۵ کاربره هدیه می‌دهد. بدین ترتیب، کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه مربوط به یک کاربر، از محبوب‌ترین محصول کسپرسکی روی ۵ دستگاه خود استفاده کنند. Kaspersky Internet Security قابلیت استفاده روی تبلت و گوشی‌های اندروید همچنین لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای رومیزی را دارا است.

اینجا یک مساوی پنج است

کاربران می‌توانند در طول جشنواره فروش شگفت انگیز از فرصت به وجود آمده استفاده کنند و با پرداخت هزینه تنها یک کاربر، تمام دستگاه‌های خود را در برابر خطرات امنیتی ایمن کنند و دیگر نگران مشکلاتی نظیر، از دست رفتن اطلاعات، نفوذ هکرها به سیستم یا انتشار تصاویر خصوصی یا اطلاعات مهم کسب و کار نباشند.

هیچ شکی نیست که تأمین امنیت همه دستگاه‌های خانگی اعم از موبایل، تبلت، تلفن هوشمند و کامپیوتر دسکتاپ کاری پرهزینه و البته دشوار است. جایی که باید برای هرکدام از این دستگاه‌ها، یک لایسنس جداگانه بخریم و در مورد هرکدام نگران تاریخ پایان استفاده و منقضی شدن آن باشیم. اما با اینترنت سکیوریتی ۵ کاربره کسپرسکی همه این دستگاه‌ها با یک لایسنس واحد و قیمتی مناسب موردحفاظت قرار می‌گیرند.

حالا و در این تابستان، همه این‌ها را می‌توان به‌رایگان به دست آورد. جایی‌که یک مساوی پنج می‌شود و می‌توان با خرید یک لایسنس اینترنت سکیوریتی تک‌کاربره، اینترنت سکیوریتی ۵ کاربره را هدیه گرفت.

شرکت ایدکو همواره در راستای مشتری مداری در کنار ارائه محصولات به‌روز و ایمن کسپرسکی علاوه بر کمک به ارتقای امنیت حریم شخصی مشتریان در دنیای مجازی با اعلام تخفیف‌های ویژه و شگفت‌انگیز سعی در تقویت روابط خود با مشتریان و خریداران دارد.

پس از آنجایی‌ که فرصت برخورداری از این هدیه محدود است پیشنهاد می‌شود علاقه‌مندان برای برخورداری از این امکان هرچه سریع‌تر نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.

  شما هم از فرصت جشنوارۀ کسپرسکی در ایران استفاده کنید

مقابله با همه تهدیدات اینترنتی، حفاظت از حریم خصوصی، تأمین امنیت امور بانکی و خرید آنلاین، حفظ حریم خصوصی کودکان و حفاظت از ۵ دستگاه با خرید یک لایسنس، تنها بخشی از آن چیزی است که با خرید اینترنت سکیوریتی کسپرسکی به دست می‌آورید.

برای استفاده از این فرصت طلایی و پیوستن به خانواده کاربران کسپرسکی کافی است به فهرست نمایندگان معتبر در نشانی www.irkaspersky.com و در قسمت نمایندگان مراجعه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده