فلایتیو، سامانه ای کاربردی و ضروری!

سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
مدت‌ها است عادت کرده‌ایم به این که بشنویم، سامانه سفارش غذای آنلاین داریم، اپلیکیشن سفارش تاکسی آنلاین هم داریم، اپلیکیشن و سایت سفارش آنلاین انواع کالاها را هم داریم، اما امکان خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار هنوز کمی نا‌آشنا است.

البته شاید خیلی از افراد تجربه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما را داشته باشند اما خرید و رزرو آنلاین بلیط قطار چطور؟ پس اجازه بدهید تا با فلایتیو، سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار، بیشتر آشنا شویم.

فلایتیو، سامانه‌ای است که شما می‌توانید بدون آنکه قدم از قدم بردارید در محل کار، منزل، حتی در خیابان و هر کجا که بتوانید آنلاین باشید و در هر زمانی که بخواهید، صبح، ظهر، شب حتی نصف شب هم بلیط قطار یا هواپیمای خود را بخرید یا رزرو کنید، چون ارائه خدمات سامانه فلایتیو بیست و چهار ساعته است و پشتیبانی این سامانه نیز در تمام ساعات شبانه روز پاسخ‌گوی کاربران است.

از همه این‌ها که بگذریم، فلایتیو تمام پروازهای داخلی و خارجی را پوشش می‌دهد و با تمام ایرلاین‌های معتبر ایران و جهان طرف قرارداد است.

نا گفته نماند که فلایتیو بهترین نرخ پرواز و بلیط قطار را تضمین می‌کند، چراکه شما نمی‌توانید پروازی را که در فلایتیو با قیمتی مناسب ارائه شده است، در هیچ کجای دیگر ارزان‌تر یا با همان قیمت درج شده در فلایتیو پیدا کنید.

سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار، فلایتیو برای شما این امکان را فراهم می‌کند که تمام مسیرها، مقصدها و پروازها و قطارها را به همراه قیمت و تمام اطلاعات جزیی و کلی لازم بررسی کنید و سپس در صورت تمایل بلیط خود را رزرو یا خرید کنید.

ضمن آنکه فلایتیو صفحه‌ای با عنوان راهنمای سفر دارد، که در آن هر آنچه که باید درباره سفرتان بدانید در اختیار شما قرار می‌دهد، همچنین این سامانه بخشی تحت عنوان جاذبه‌های گردشگری دارد که در آن می‌توانید با جاذبه‌های هیجان‌انگیز سایر کشورها و شهرها آشنا شوید و ویدئوهای با کیفیتی درباره آنها تماشا کنید.

فلایتیو را ببینید!

به کانال تلگرام فلایتیو بپیوندید!

پایان رپورتاژ آگهی/.

مطالب مشابه

نظرات