آواخوان؛ گجت سخنگوی فارسی

آواخوان؛ گجت سخنگوی فارسی

شاید امروز که این خبر را می‌خوانید ذهنتان پر شده از تکنولوژی‌ها و دستاوردهایی که هر لحظه در گوشه و کنار دنیا ساخته و بوجود میایند. اما امروز سرویسی را معرفی می‌کنیم که در فضای تکنولوزی ایران نه تنها اولین بلکه دستاوردی نوین در علم ارتباطات است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بی شک برای شما اتفاق افتاده که بخواهید پیامی را سریعاً به مخاطبان خود منتقل کنید. در چنین شرایطی اینکه چگونه یک پیام می‌تواند بیشترین تأثیر را بر مخاطب داشته باشد، ذهنتان را درگیر می‌کند. اگر بخواهید با یک دعوت باشکوه، مخاطبین خود را به یک گردهمایی یا همایش دعوت کنید، با این اوضاع چه راهی را انتخاب م‌یکنید؟ چه ابزاری برای این کار مناسب‌تر است؟ ارسال کارت دعوت، پیامک، تماس تلفنی با صدها نفر؟ اصلاً چگونه متوجه خواهید شد که پیامتان به گوش مخاطب رسیده است؟ چقدر هیجان‌انگیز بود اگر یک گجت این کار را به آسانی برای شما انجام می‌داد!  همزمان با همه مخاطبین شما تماس می‌گرفت و دعوتنامه شما را در گوششان زمزمه می‌کرد. بی نظیر می‌شد اگر این گجت وظیفه‌شناس گزارشی به شما می‌داد که کدام‌یک از مخاطبین پیام شما را شنیده‌اند؟ یا اصلا چه کسانی به دعوت شما پاسخ مثبت داده‌اند؟

آواخوان

آوانک؛ اولین اپراتور پیام صوتی در ایران است که حدود یک سالی در زمینه ارسال پیام صوتی به تلفن‌های ثابت و همراه فعالیت تخصصی و گسترده‌ای دارد و در طی این سال‌ها دستاوردهای خود را در این زمینه معرفی و در اختیار کاربران خود قرار داده است؛ در جدیدترین دستاورد آوانک سرویسی را معرفی می‌کند که به صورت دانش بنیان و انحصاری در ایران برای اولین بار پیاده‌سازی شده است و تحولی بزرگ در سیستم اطلاع رسانی و ارتباطات خواهد بود.

آواخوان؛ سرویس جدید آوانک است که به صورت کاملا هوشمند و دقیق محتوای متنی را دریافت و بلافاصله به صدای شیوا و جذاب فارسی تبدیل می‌کند. نکته جالب در این سرویس این است که آواخوان متن دریافتی را با احساس و لحنی شیوا بیان می‌کند و بدون هیچ خطایی به شما تحویل می‌دهد.

با وجود این سرویس می‌توانید در چند لحظه متن خود را به صدا تبدیل کنید و برای مخاطبین خود به صورت تماس تلفنی ارسال کنید. این ارسال می‌تواند کاملا برنامه‌ریزی شده باشد، به گونه‌ای که برای هر مخاطب متنی اختصاصی با توجه به متدهای از پیش برنامه ریزی شده توسط شما باشد.

شما می توانید جهت آشنایی با آواخوان به سایت آوانک مراجعه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده