جشنواره تابستانی بازی پارس‌‌کاپ همراه با شروع لیگ برتر

جشنواره تابستانی بازی پارس‌‌کاپ همراه با شروع لیگ برتر

من هم مثل شما یک فوتبالی حرفه‌ای هستم و هر بازی لیگ را که می‌بینم روی ترکیب و مربی‌گری تیم مورد علاقه‌ام نظر دارم. ما یک تیم هستیم که برای تابستان و شروع لیگ برتر فوتبال یک مسابقه بزرگ ترتیب داده‌ایم. 

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تعدادی از جوایزی که برای شرکت در این مسابقه در نظر گرفته‌ایم شامل:

  • کسانی که در تابستان به جامعه‌ی ۷۵ هزار تیمی پارس‌کاپی اضافه می‌شوند (هر ۲ هفته یک دستگاه عینک واقعیت مجازی VR)؛
  • همه‌ی شرکت‌کننده‌های پارس‌کاپی (ساعت هوشمند Samsung Gear S)؛
  • بهترین‌های هر اتحاد (بلیت ورود به ورزشگاه)؛
  • بهترین‌های هر لیگ (بلیت ورود به ورزشگاه، جوایز نقدی).

ما به شما این فرصت را می‌دهیم بتوانید در بازی پارس‌کاپ خودتان را محک بزنید، مهارت‌تان را بالا ببرید و به رخ بقیه بکشید. شاید بازی‌های زیادی برای مدیریت و مربی‌گری فوتبال دیده و تجربه کرده باشید اما پارس‌کاپ جنس‌اش متفاوت است و به شما ابزارهایی می‌دهد که جاهای دیگر تجربه نکردید. به جز همه کارهایی که در بازی‌های مشابه می‌شود انجام داد از تمرین و خرید و فروش بازیکن‌ها گرفته تا شرکت در لیگ و جام حذفی؛ در پارس‌کاپ، باید مدیریت یک مجموعه باشگاه را انجام بدید، از یک زمین خاکی برای تمرین، باید یک ورزشگاه با چمن طبیعی و کلیه امکانات به همراه ساختمان‌های مختلفی مثل رستوران، پارکینگ، سالن بدن‌سازی و ... ایجاد کنید.

 در پارس‌کاپ یک سری اتحاد وجود دارد

 • پرسپولیسی‌ها (۶ تایی‌ها)
 • استقلالی‌ها (۴ تایی‌ها)
 • تراکتوری‌ها (یاشاسین تراختور)
 • سپاهانی‌ها (فقط زرد طلایی)
 • تیم‌های با‌غیرت مشهدی (سیاه‌پوشان مشهد)
 • تیم‌های برزیلی جنوبی (خوزستان برزیلته)
 • تیم‌های دریادل شمالی (دریانوردان شمال)

در این اتحادها طرفداران دور هم جمع می‌شوند و نشان می‌دهند پرچم کدام تیم یا تیم‌های کدام شهر بالاتر است. طرفداران هر اتحاد می‌توانند در چت‌های بازی و مسابقات رودررو حسابی از خجالت هم دربیایند.

در تابستان چه چیزی داریم؟ لیگ که شروع می‌شود ما هم یک ماراتون را شروع می‌کنیم برای اینکه ببینیم تا آخر تابستان طرفدارای کدام تیم یا تیم‌های کدام شهر می‌توانند پرچم‌شان را بالاتر ببرند و قدرت‌شان را بیشتر از همه به رخ بکشند. در کنارش، کلی جایزه و قرعه‌کشی خواهیم داشت. اگر در تابستان عضو جامعه‌ی فوتبالی ما بشوید، و بتوانید حداقل یک لیگ را ببرید، در قرعه‌کشی تازه‌ واردها که جایزه‌اش هر ۲ هفته یک دستگاه عینک واقعیت مجازی VR است، شرکت داده می‌شوید. قطعاً بازیکن‌های فعال و باحال فعلی را که یادمان نمی‌رود، یک قرعه‌کشی با جایزه ساعت هوشمند Samsung Gear S هم برای کل پارس‌کاپی‌هایی که حداقل هفته‌ای دوبار تیم‌شان را تمرین بدهند، داریم. یک سری هدیه داریم که هر هفته قصد داریم به فعالان و بهترین‌های گیم‌باز پارس‌کاپی بدهیم.

پارس کاپ

اما لیگ‌برتر خلیج‌فارس امسال با پارس‌کاپ داغ‌تر از همیشه است. هر هفته‌ی لیگ، چند تا بازی برای کَل‌کَل کردن طرفداراشان انتخاب می‌شوند. هر هفته، طرفداران هر اتحاد باید تا می‌توانند امتیاز جمع کنند و به کسانی که بیشترین امتیازها را در هفته جمع کنند هدیه ۲ بلیت ورزشگاه می‌دهیم. مثلا برای بازی صنعت نفت و استقلال طرفداران هر تیم ۳ روز قبل مسابقه باید تا می‌توانند از بازی‌های لیگ، دوستانه و جام حذفی امتیاز جمع کنند. ۲ روز قبل مسابقه، به ۳ نفر از هر اتحاد که بیشترین امتیاز را جمع کرده به عنوان هدیه نفری ۲ بلیت ورود به ورزشگاهِ آن بازی را هدیه می‌دهیم. در نهایت هم مجموع امتیازهای جمع شده‌ی هر اتحاد را اعلام می‌کنیم تا ببینیم کدام اتحاد توانسته بیشترین امتیاز را جمع کند و پرچم را بالاتر ببرد.

همچنین، بازیِ پارس‌کاپ ۱۰ لیگ دارد از لیگ دسته ۱۰ تا لیگ دسته ۱، هر لیگ ۸ تیم دارد و حدودا ۲ هفته طول می‌کشد. هر هفته بهترین‌های هر لیگ را رده‌بندی می‌کنیم و به نفر اول ۲ بلیت ورود به ورزشگاه برای بازی تیم مورد علاقه‌شان هدیه داده می‌شود.

اگر در مدت باقی‌مانده تابستان عضو شوید هم فرصت بردن ۴ هدیه را دارید هم با یک سری فوتبالی مثل خودتان آشنا می‌شوید.

Pars-cup.com

در کانال تلگرام گیم‌باز برای اخبار بیشتر، جزئیات کمپین تابستانی و اخبار و حواشی لیگ برتر منتظرتان هستیم:

https://telegram.me/gamebuzz

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده