برخی جوانان ایرانی چگونه درآمد ۱۰۰ میلیونی دارند؟

برخی جوانان ایرانی چگونه درآمد ۱۰۰ میلیونی دارند؟

تصور شما از درآمدهای چند ۱۰ میلیونی چگونه است؟ فکر می‌کنید برای رسیدن به چنین درآمدهایی به داشتن کارخانه و سرمایه زیاد نیاز است؟ یا حتما باید بساز و بفروش باشید؟ یا شاید هم دلال؟ اصلا به نظرتان در ایران کسی می‌تواند با خلاقیت، ایده و سواد به درآمدهای چند ۱۰ میلیونی برسد؟

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

احتمالا درباره توسعه دهنده‌های خارجی که در یک هفته ثروت میلیون دلاری کسب کرده‌اند شنیده‌اید یا خوانده‌اید! در ایران وضع چگونه است? همین الان اپلیکیشن کافه بازار را در گوشی اندرویدی خود اجرا کنید و به گشت و گذاری در بین اپلیکیشن‌های پرفروش هفته بپردازید! برای نمونه :

اپلیکیشن کدها و رازهای مخفی اندروید، با قیمت ۲۰۰۰ تومان در بازار عرضه شده است و تا به امروز بیش از ۵۰ هزار فروش داشته است. با یک حساب سرانگشتی می‌توان متوجه شد که توسعه دهنده این اپلیکیشن بیش از ۱۰۰ میلیون تومان درآمد کسب کرده است!

برای نمونه دیگر، به اپلیکیشن قانون سر می‌زنیم که با قیمت ۵۰۰۰ تومان عرضه شده و بیش از ۲۰ هزار فروش داشته که معادل ۱۰۰ میلیون تومان می‌شود!

صدها اپلیکیشن دیگر با درآمدهایی مشابه را می‌توان در کافه بازار مثال زد که در‌آمدهایی از ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان داشته‌اند، اگر با خودتان فکر می‌کنید که تولید اپلیکیشن‌هایی با چنین درآمدی خیلی سخت و زمان‌بر است سخت در اشتباه هستید.

در ادامه برای شما شرح می‌دهیم که برای رسیدن به این درآمدها چه مسیری را باید طی کنید:

مرحله اول: ایده (۳ روز)

ابتدا باید به یک ایده برای تولید اپلیکیشن برسید ایده‌ای که به نظرتان پر فروش و کاربردی باشد.

مرحله دوم: تولید محتوا (۷ روز)

حال نوبت به تولید محتوا می‌رسد؛ برای ایده‌ای که به آن رسیده‌اید، محتوایی مطلوب و قابل قبول تهیه کنید.

مرحله سوم: برنامه نویسی اپلیکیشن (۲ تا ۳ هفته)

اگر پیش از این برنامه نویسی اندروید  را آموخته‌اید مطمئنا می‌دانید برای توسعه اپلیکیشن‌هایی مشابه مثال‌های ذکر شده به زمانی بیش از ۲ هفته نیاز نیست ولی برای شمایی که تابحال حتی یک خط کد برنامه ننوشته‌اید و هیچ آشنایی با زبان‌های برنامه نویسی ندارید پیشنهاد ویژه‌ای داریم که در ادامه آن را بیان می‌کنیم  ولی فعلا فرض را بر آشنایی شما با این زبان برنامه نویسی قرار می‌دهیم و می‌بینیم که اپلیکیشن شما در کمتر از یک ماه آماده عرضه به مارکت‌های ایرانی و خارجی شده است. اپلیکیشن را با قیمتی مطلوب در مارکت‌های مختلف قرار دهید و به لطف تعداد بالای کاربران اندروید از فروش اپلیکیشن‌تان پول پارو کنید.

بله به همین سادگی است! شما می‌توانید با صرف زمانی کمتر از یک ماه درآمدی میلیونی کسب کنید.

پیشنهاد ویژه

و حالا برای شمایی که تا به حال حتی یک خط کد ننوشته‌اید، امروز می‌تواند شروع تغییری بزرگ در زندگی‌تان باشد. یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید ساده‌تر از آنچه تصور می‌کنید است؛ کافی است شیوه یادگیری و پشتیبانی آموزش شما اصولی باشد.

دانش پژوهان

حتی نیاز نیست سرکلاس بروید! با آموزش‌های مجازی در خانه هم می‌توانید برنامه نویسی اندروید را بیاموزید و در این حوزه شروع به کار کنید.

برای یادگیری اصولی برنامه نویسی اندروید در دوره‌های مجازی باید ۱۰ اصل بسیار مهم رعایت شود:

۱. استاد:

ابتدا به یک محتوای آموزش الکترونیک با تدریس استادی برجسته و با تجربه کار عملی در این حوزه نیاز دارید.

۲. جامعیت سرفصل‌ها:

 محتوای آموزشی باید از مباحث پایه و مقدماتی شروع شود و در ادامه به مباحث پیشرفته برنامه‌نویسی اندروید بپردازد.

۳.  شیوه آموزش:

 باید محتوای آموزشی، پروژه محور باشد و تدریس مطالب فقط به صورت تئوری و بدون ذکر مثال کافی نیست.

۴. سیستم مدیریت یادگیری (lms):

باید سیستمی‌ با امکاناتی همچون پرسش و پاسخ دانشجو با استاد، بحث و تبادل نظر دانشجویان و استاد، ارتباط دیگر دانشجویان با یکدیگر، امکان تعریف و دریافت تمرین و امکان برگزاری آزمون آنلاین جایگزین کلاس سنتی شود تا دانشجو تفاوتی بین دوره‌های حضوری و مجازی احساس نکند.

۵. کلاس رفع اشکال آنلاین:

 دانشجو باید بتواند طی دوره برای رفع اشکال با استاد، ارتباط آنلاین داشته باشد یعنی دسکتاپ، تصویر و صدای استاد را آنلاین داشته باشد در صورت صلاح‌دید استاد، شما هم می‌توانید دسکتاپ، صدا و تصویر خود را  به نمایش بگذارید.

۶. اعتبار، اعتبار، اعتبار:

 برگزارکننده دوره مجازی باید معتبر باشد تا مطمئن باشید به تعهداتی که می‌دهند پایبند هستند و ارزش گواهینامه پایان دوره، بیش از یک تکه کاغذ است. توجه کنید که معتبرترین مرجع آموزشی کشور فقط و فقط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است!

۷. محتوای کمک آموزشی:

 گاهی محتوای کمک آموزشی از خود آموزش مفیدتر است! پی دی اف های آموزشی، پاورپوینت‌ها، فیلم‌های کمک آموزشی و... همه و همه می‌توانند سرعت شما را در درک مفاهیم برنامه نویسی اندروید بیشتر کنند.

۸. پروژه:

تا شروع به کار نکرده و یک پروژه تعریف نکنید، متوجه نخواهید شد که تا چه حد آموزش‌ها مفید بوده است! اینجاست که پروژه آخر دوره که با کمک استاد راهنما انجام می‌شود ارزش خود را نشان می‌دهد!

۹. فروش:

 یک برنامه نویس خوب باید بتواند خوب بفروشد! آشنایی با مارکت‌های ایرانی و نحوه قرار دادن اپلیکیشن‌ها در آن، قوانین و اصولی که باید برای تایید اپلیکیشن‌تان در نظر بگیرید و تکنیک‌های بازاریابی اپلیکیشن‌تان می‌تواند خیلی مهم باشد! چه خوب است که در دوره آموزشی به این مسائل هم پرداخته شود!

۱۰. انعطاف سیستم آموزشی:

سیستم آموزشی باید برای کاربران با سطح یادگیری متفاوت، زمانی متفاوت قرار دهد برای مثال باید بین کاربرانی با یادگیری سریع و ضعیف تفاوت قائل شد. کاربر باهوش‌تر می‌تواند دوره را یک ماهه به پایان برساند و کاربر ضعیف‌تر با صبر و حوصله بیشتر و صرف کمی‌وقت بیشتر.

دانش پژوهان

موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با پشتوانه ۸ سال سابقه فعالیت آموزش حضوری و مجازی به عنوان برند اول آموزش مجازی در کشور، هم اکنون در حال فعالیت است. یکی از دوره‌های پرطرفدار دپارتمان کامپیوتر این شبکه آموزشی، دوره جامع برنامه نویسی اندروید است که تمامی‌۱۰ اصل مهم آموزش مجازی در آن رعایت شده است تا شما دانش پذیران گرامی‌ بتوانید با داشتن نقشه‌ی راه درست‌، درآمد چند صد میلیونی از بازار کار برنامه نویسی اندروید داشته باشید.

دانش پژوهان

پیشنهاد ویژه

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید دانش پژوهان توسط مهندس حیدری، یکی از اولین برنامه نویسان اندروید ایران تدریس شده و تمامی‌ ۱۰ اصل بالا با بهترین کیفیت در آن رعایت شده است.

قیمت این دوره جامع (مقدماتی تا پیشرفته) ۳۶۰ هزار تومان است که به دلیل استقبال بی نظیر از این طرح ویژه در سال ۹۴ و درخواست‌های مکرر دانش پذیران، موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان تخفیف ویژه‌ی ۵۰ درصدی را برای کاربران سایت زومیت در نظر گرفته است.

توجه داشته باشید که ظرفیت این دوره با تخفیف ۵۰ درصد، محدود به ۴۵ نفر اول و فقط تا پایان این هفته قابل استفاده است.

همین امروز ثبت نام کنید و مسیر زندگی‌تان را تغییر دهید.

دانش پژوهان

برای دریافت مشاوره‌ی بیشتر از سه طریق می‌توانید اقدام کنید:

  • ارسال عدد 83 به شماره 3000601880
  • تماس با شماره 03195025510-03195025520-03195025530-03195025540
  • برای عضویت در کانال دانش پژوهان در تلگرام، روی لینک (عضویت) کلیک کنید.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید