تخفیف فرانش به مناسبت هزار ساعتی شدن آموزش‌ هایش

تخفیف فرانش به مناسبت هزار ساعتی شدن آموزش‌ هایش

وبسایت فرانش که بستر ارائه آموزش آنلاین ویدیویی است به تازگی مجموع آموزش‌های خودش را از مرز ۱۰۰۰ ساعت گذرانده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

این وبسایت که در حال حاضر بیشتر در زمینه آموزش‌های فنی فعالیت دارد توانسته در کمتر از دو سال بیش از ۷۰۰ آموزش فنی بر روی وبسایت خود قرار دهد و کاربرانش در یک سال بیشتر از ۱۰ میلیون دقیقه یادگیری داشته‌اند.

آموزش‌های فرانش تنوع زیادی دارد و از ترفند چند دقیقه‌ای تلگرام تا آموزش جامع ۵۵ ساعته سی شارپ در آن پیدا می‌شود. سرعت انتشار محتوای جدید هم در فرانش مرتبا افزایش داشته و در حال اضافه کردن شاخه‌های جدید به وبسایت خود هستند، که آخرینشان بخش شبکه و امینت بوده است. این وبسایت توانسته به خوبی خود را به عنوان پیشروی بازار آموزش آنلاین ایران جا بیاندازد و اعتبار خوبی کسب کرده، و حتی در اسفند ماه گذشته در جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بهترین وبسایت آموزش آنلاین برگزیده شد.

دقت فرانش در رعایت حقوق کاربران و تولیدکنندگانش و دفاع از قانون کپی‌رایت باعث شده مدرسین زیادی به همکاری با این وبسایت بپردازند و سعی کنند با آموزش‌های باکیفیت نظر کاربران را جلب کنند، که از موفق‌ترین نمونه‌ها می‌توان به بهروز منصوری اشاره کرد که آموزش‌های شبکه و امنیتش در بین کاربران فرانش طرفدار زیادی دارد و به گفته خودش در یک سال بیشتر از ۱۰ میلیون تومان دریافتی داشته و درآمدش همزمان با رشد فرانش هر ماه روند صعودی طی می‌کند.

فرانش به مناسبت گذشتن از مرز ۱۰۰۰ ساعت آموزش ویدیویی، ۳۰٪ تخفیف بر روی دوره‌هایش در تمام شاخه‌ها در نظر گرفته که تا نیمه شب ۲۵ خرداد فرصت دارید از آن استفاده کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده