آکادمی فناپ برگزار می کند: دوره کار آموزی

آکادمی فناپ برگزار می کند: دوره کار آموزی

شرکت فناپ در دی ماه سال ۱۳۸۴ با هم افزایی توانمندی‌ها و نشاط متخصصان جوان فناوری اطلاعات و تجربه مدیران ارشد گروه مالی پاسارگاد متولد شد. این شرکت فعالیتش را با کار بر روی سامانه جامع بانک‌داری آغاز کرد و به تدریج وارد حوزه‌های دیگر فناوری اطلاعات شد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

فناپ با تکیه بر دانش بنیان بودن و سرمایه‌های انسانی متخصص خود، شرکتها و واحدهای کسب و کاری متعددی را تاسیس کرد. هم اکنون با همراهی بیش از ۲۵۰۰ سرمایه انسانی جوان و بیش از ۱۵ شرکت زیر مجموعه خود تسهیل و راحتی بیشتر زندگی مردم را هدف قرار داده است.

شرکت فناپ با توجه به نیاز بازار داخلی که اولین پشتوانه صنعت ارتباطات کشور است توانسته است سرمایه‌های انسانی متخصص و صاحب ایده‌ای را جذب کند تا طرح‌های داخلی قدرتمندی را در بخش‌های مختلف مخابراتی ارائه دهد.

گروه شرکت‌های فناپ در جهت ارتباط با دانشگاهها و پرورش و جذب نیروهای متخصص از سال۱۳۹۴ اقدام به برگزاری برنامه کارآموزی کرد که با استقبال گسترده‌ای مواجه شد این گروه برای تابستان ۱۳۹۵ در نظر دارد برنامه کارآموزی را در ابعاد گسترده‌تر برگزار نماید، از این رو از دانشجویان علاقمند و با انگیزه دانشگاههای کشور در رشته‌هایی مختلف دعوت بعمل می‌آید تا در محیطی پویا با رویکرد آموزش، حل مسئله و یادگیری تجربیات ارزشمندی کسب نمایند.

از علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت www.fanaphr.ir/int مراجعه نمایند.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده