هیجان و لذت در جشنواره بهاری شاتل لند

هیجان و لذت در جشنواره بهاری شاتل لند

شاتل لند با فرارسیدن بهار 1395 تلاش کرد تا با ارایه جشنواره نوروزی در خلق لحظاتی خوش در تعطیلات برای شما کاربران گرامی سهیم باشد. حال در واپسین ماه بهاری نیز بر آنیم تا با ارایه خدمات ویژه دقایقی به یادماندنی را برای‌شما فراهم کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شاتل لند، در جشنواره بهاری خود از یکم تا سی و یکم خرداد ماه ۱۳۹۵،  ۱ ماه ترافیک رایگان را به مشترکین اینترنت پرسرعت شاتل تقدیم می‌کند تا در این ایام از سایت شاتل لند و سایت‌های زیر مجموعه آن شامل کاپ، تک شات و نماوا با آرامش و رضایت خاطر استفاده کنند. در جشنواره بهاری شاتل‌لند، ترافیک مصرف شده مشترکین سرویس اینترنت پرسرعت شاتل در وب سایت‌ شاتل لند و سایت‌های زیر مجموعه آن، از یکم تا سی یکم خرداد ۱۳۹۵ رایگان محاسبه خواهد شد. علاقه‌مندان به بهره‌گیری از خدمات محتوایی مختلف عرضه شده در شاتل‌لند، تک شات، کاپ و نماوا می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی www.shatelland.com مراجعه فرمایند.

گفتنی است در "جشنواره هیجان انگیز خرید رایگان فیلم" در وب سایت نماوا، کاربران اینترنت پرسرعت شاتل می توانند به مدت ۷روز  تمامی فیلم‌ها و سریال‌های موجود را در هفته اول خرداد ماه به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایند. به منظور بهره‌مندی از این جشنواره تنها کافی‌است با استفاده از مشخصات پروفایل myshatel در سایت نماوا ثبت نام کنید و پس از ورود، فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه خود را به صورت کاملا رایگان (بدون پرداخت هزینه فیلم و بدون مصرف ترافیک) تماشا کنید.

لازم به توضیح است متاسفانه در حال حاضر، به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها و امکانات مخابراتی در شهرهای استان مازندران، یاسوج و گچساران امکان ارایه شرایط ویژه این جشنواره برای مشترکین این شهرها وجود ندارد. به مشترکین این شهرها اطمینان می دهیم که همکاران ما در تلاش هستند تا هر چه سریع‌تر امکانات مذکور را فراهم سازند تا این گروه از خانواده بزرگ مشتریان شاتل نیز بتوانند از این امکان ویژه بهره‌مند شوند. امید است در جشنواره‌های بعدی بتوانیم این خدمات را در اختیار مشتریان گرانقدر این استان ها نیز قرار دهیم.

علاقه‌مندان به بهره‌گیری از خدمات محتوایی مختلف عرضه شده در شاتل‌لند، تک شات، کاپ، نماوا می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی www.shatelland.com مراجعه فرمایند.

برای آگاهی از شهرهای تحت پوشش این جشنواره، لطفا به آدرس www.shatelland.com/promotion مراجعه فرمایید.

برای مطالعه خبر این لینک را دنبال کنید.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده