با بنیتا آشنا شوید؛ وب سایت ویژه بانوان

با بنیتا آشنا شوید؛ وب سایت ویژه بانوان

وب سایت بنیتا به عنوان ارائه کننده جدیدترین اخبار مد و زیبایی، در یک نشست خبری با حضور تعدادی از خبرنگاران و مدیران پرتال بنیتا رونمایی شد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بنیتا پرتالی برای ارائه‌ی آخرین اخبار مُد، زیبایی و نکات زندگی طراحی شده است. این وبسایت همچنین تالار گفتگویی را برای بانوان فراهم کرده تا بتوانند درباره‌ی مسائل و مشکلات روزمره خود آزادانه به گفتگو بپردازند.

هدف بنیتا فراهم آوردن مقالات با کیفیت به زبان فارسی و تبدیل شدن به وبسایت مرجع در زمینه مسائل روزمره‌ی بانوان است. ما را در www.benita.ir دنبال کنید.

یکی از بارزترین وجوه تمایز بنیتا این است که ضمن رعایت قانون کپی رایت، از بالاترین استانداردها برای متن و عکس‌های مقالات استفاده می‌کند.

بخش انجمن

در این بخش کاربران می‌توانند نگرانی‌ها و مشکلات خود را به سادگی با مشاوران کارآزموده‌ی بنیتا درمیان بگذارند. همچنین آن‌ها می‌توانند با افرادی از گروه سنی مشابه خود آشنا شده و داستان‌های روزمره‌ی خود را با آن‌ها مطرح کنند. 

بخش نظرسنجی

نظرسنجی‌های بنیتا، فضای دوستانه‌ای را برای کاربران فراهم آورده به طوری که می‌توانند با نقطه نظرهای گوناگون آشنا شوند. همچنین آن‌ها می‌توانند مسائلی را که در مورد آن نمی‌توانند به راحتی تصمیم‌گیری کنند به صورت نظرسنجی در بخش مجلات یا بخش انجمن مطرح کرده و با دیدن تعداد نظرات بهترین گزینه را انتخاب کنند.

بنیتا

رویدادها

بنیتا برای کاربران خود ارزش زیادی قائل است و همواره به دنبال یافتن راهی است که بتواند با جایزه‌ها و سورپرایزهای کوچک، به زندگی روزمره‌ی کاربران خود رنگی ببخشد. از رویدادهایی به همراه جوایز متنوع گرفته تا مسابقه‌های جذاب، بنیتا برای مخاطبان خود برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته است.

جشنواره عضویت در بنیتا

در این برنامه هر روز به ۱۰ نفر از کاربرانی که در آن روز به عضویت وبسایت در آمده‌اند، به قید قرعه یک بسته مخصوص مراقبت از پوست اهدا می‌کند. این جشنواره از ۱۵ اردیبهشت شروع شده و تا ۱۱ خردادماه ادامه دارد.

دوستان خود را دعوت کنید و جایزه بگیرید!

در این رویداد، کاربران با فرستادن لینک دعوت به وبسایت به دوستان خود می‌توانند امتیاز بیشتری کسب کنند و با بالا رفتن امتیاز، سطح دسترسی آنها به وبسایت افزایش یافته و حتی می‌توانند از جوایز مخصوص بنیتا بهره‌مند شوند. این برنامه از ۱۵ اردیبهشت شروع شده و کماکان در جریان است.

جشنواره شعر بنیتا

مخاطبان خوش ذوق بنیتا تا تاریخ ۲۸ اردیبهشت فرصت دارند تا اشعار سروده‌ی خود را برای بنیتا ارسال کرده و برنده‌ی جایزه‌ی یک میلیون تومانی جشنواره شعر بنیتا باشند.

اولین مسابقه مقاله نویسی دانشجویی حوزه مُد و فشن

دانشجویان علاقمند به شناخته شدن به عنوان نویسنده افتخاری بنیتا، می‌توانند مقالات مربوطه خود را تا تاریخ ۵ خرداد برای تیم تحریریه بنیتا ارسال کرده و در این رقابت شرکت کنند. به مقاله‌ی برتر در هر بخش یک دستگاه iphone6 اهدا خواهد شد.

تلگرام بنیتا

بنیتا اینستا

بنیتا فیسبوک

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده