زیمنس نوآوری های خود را در راستای حمایت از توسعه بخش گاز و نفت ایران به نمایش می‌گذارد

سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
مطالعه 4 دقیقه
همزمان با برگزاری بزرگترین نمایشگاه سالانه نفت و گاز ایران، شرکت زیمنس محصولات گسترده و فناوری قابل اطمینان خود را با هدف حمایت از توسعه صنعت نفت و گاز کشور به نمایش می‌گذارد. محصولات، خدمات و راهکارهای زیمنس در طول برگزاری نمایشگاه نفت و گاز از ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ۹۵ در تهران معرفی می‌شوند.
تبلیغات

زیمنس نوع آوری‌های خود را در راستای حمایت از توسعه‌ی بخش گاز و نفت ایران به نمایش می‌گذارد

  • نمایش تنوعی گسترده‌ از محصولات شرکت در نمایشگاه نفت ایران در سال ۲۰۱۶
  • زیمنس فناوری‌های کارآمد و قابل اعتماد خود را در زمینه زنجیره‌ی ارزش نفت و گاز ، توسعه برقی سازی، اتوماسیون، کمپرسورها، گسترش برق رسانی، راهکارهای دیجیتالی و ملاحظات زیست محیطی ارائه می‌دهد.

دکتر محسن نایب زاده‌، مدیر عامل زیمنس تهران‌، اعلام کردند:"ما متعهد به حمایت از رشد اقتصادی پایدار و بلند مدت در کشور عزیزمان ایران هستیم. با توجه به این که متولیان کشور بدنبال گسترش و توسعه زیرساختارهای نفت و گاز است، شرکت زیمنس نیز با تکیه بر دامنه منحصر به فردی از فناوری‌های خلاقانه خود که بر پایه نوآوری، قابل اطمینان بودن، کارآمدی و دوستدار محیط زیست بودن نباشد، مشتاق است که در راستای تحقق این هدف نقش آفرینی کند. با برخورداری از حدود ۱۵۰ سال سابقه حضور در کشور‌، زیمنس توانایی ایجاد ارزش افزوده در بخش‌های مختلف اقتصادی را داراست. ما این کشور و فرهنگ آن را به درستی می‌شناسیم، به نیازهای مشتریانمان و جامعه واقفیم و بدنبال مشارکت در توسعه کشور هستیم."

با توجه به این که نفت و گاز همچنان به عنوان ستون اصلی تامین انرژی جهانی باقی خواهد ماند و همچنین انتظار می‌رود که اهمیت گاز طبیعی در این بین در طول دهه‌های آتی افزایش یابد، لذا فعالان صنعت به طور فزاینده‌ای بدنبال فناوری‌های مناسب به منظور دستیابی به تولید قابل اطمینان و عرضه پایدار است. با در نظر گرفتن این مهم، زیمنس اقدام به عرضه مجموعه‌ای از راهکارهای قابل اتکای خود در طول نمایشگاه نفت و گاز تهران می‌کند.

بازدیدکنندگان غرفه این شرکت می‌توانند به شناخت و درک بهتری از چگونگی استفاده از راهکارهای شرکت زیمنس در زمینه زنجیره کامل صنعت نفت و گاز، خدمات دوره بهره برداری از دستگاه، ساخت محصولات و استفاده از فناوری‌هایی در زمینه نیرو، اتوماسیون و تکنولوژی IT، فناوری‌های صنعت آبی، متراکم سازی و محرکه‌های آن و چگونگی کمک به برآورده ساختن نیاز مشتریان امروز آن، پیدا کنند.

ثابت شده‌است که فناوری‌های این شرکت در راستای توسعه‌ی منابع جهانی، ایجاد قابلیت اکتشاف در محیط‌های نامطلوب، افزایش استفاده از منابع غیر معمول، و حمایت از توسعه تولید از منابع موجود کمک می‌کنند. با بکارگیری از فناوری‌های مناسب، مشتریان زیمنس قادر خواهند بود از سرمایه ثابت خود (CAPEX) استفاده موثرتری کرده و متعاقبا" هزینه بهره برداری کمتری (OPEX)پرداخته و عملکرد زیست محیطی را در تجهیزاتشان بهبود بخشند. در این راستا، طیف کاملی از  راهکارها و محصولات برای استفاده در صنایع بالادستی، میان دستی و پایین دستی تجهیز شده است. همچنین، ایده «نفت و گاز تمام برقی» زیمنس در راستای تولید و تبدیل هیدروکربن‌ها به حالتی پاک‌تر، کارآمدتر و امن‌تر است.

شرکت زیمنس از سال ۱۸۶۸ در پروژه‌های زیر ساختی مهم در ایران همکاری داشته و با حضور مداوم خود از عملکرد داخلی حمایت می‌کند. این شرکت با استفاده از فناوری خلاقانه تمام تلاش خود را برای حمایت از توسعه اقتصاد ایران بکار می‌گیرد، و به نقش خود بعنوان شریکی مرتبط در زمینه‌های برق رسانی، خودکارسازی و دیجیتالی کردن ادامه می‌دهد. همچنین زیمنس با سرمایه گذاری در کارهای آموزشی و پرورشی همچنان عضوی مسئول در این جامعه برجا مانده است.

محصولات این شرکت در ایران شامل موارد زیر می‌شود: فناوری بسیار موثر و کارآمد تولید نیرو، انتقال و توزیع برق، ارائه راهکارهای مبتکرانه‌ای در زمینه حمل و نقل برای شبکه‌های ریلی و جاده‌ای، فناوری هوشمند ساختمان‌ها برای زیرساخت شهری و فناوری خودکارسازی دیجیتالی برای تولید و صنعتی با کارایی بالا.

انتظار می‌رود در نمایشگاه نفت و گاز ایران، پذیرای بیش از ۱۰۰.۰۰۰ بازدید کننده از حدود ۴۰ کشور، و حضور حدودا ۲۰۰۰ شرکت باشیم. ایران دارای ۱۱ درصد از نفت و ۱۸ درصد از ذخایر گاز جهان است. این کشور قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۶ افزایش تولیدی معادل ۱.۵ میلیون بشکه در روز داشته و کل تولید روزانه خود را تا ۴.۲ میلیون افزایش دهد.

جایگاه زیمنس در نمایشگاه نفت ایران در تالار ۳۸، غرفه ۱۶۱۰ خواهد بود.

زیمنس ای جی (برلین و مونیخ) یک شرکت فناوری جهانی است که به منظور ارتقای مهندسی، اختراع، کیفیت، اطمینان تشکیل شده و بیش از ۱۶۵ سال است که در سطح بین المللی فعالیت می‌کند. این شرکت در بیش از ۲۰۰ کشور فعال است و در زمینه حوزه‌های الکتریکی کردن، خودکار سازی و دیجیتالی کردن تمرکز می‌کند. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انرژی و فناوری ذخیره منابع است. شرکت زیمنس در ساخت توربین‌های بادی ساحلی، تولید گاز و توربین‌های تولید انرژی برق، ابداع روش‌های تبدیل انرژی و روش‌های زیر ساختی برای خودروسازی و روش‌های ساخت نرم افزار در صنعت، شماره ۱ جهان محسوب می‌شود. این شرکت همچنین یک تولید کننده‌ی پیشرو در حوزه‌ی تجهیزات پزشکی – مانند سیستم‌های پرتونگاری و عکس برداری رزونانس – است، همچنین در زمینه‌ی تجهیزات آزمایشگاهی نیز پیشتاز محسوب می‌‌شود. در سال مالی ۲۰۱۵ که در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۵ پایان یافت، زیمنس درآمدی بالغ بر ۷۵.۶ میلیارد یورو و درآمد شبکه‌ای بالغ بر ۷.۴ میلیارد یورو داشت. در پایان سپتامبر ۲۰۱۵، این شرکت در سرتاسر جهان حدود ۳۴۸۰۰۰ کارمند داشت. اطلاعات بیشتر در سایت زیر قابل دسترسی است:

www.siemens.com 

پایان رپورتاژ آگهی/. 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات