درخشش تلیار، اپلیکیشن ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

درخشش تلیار، اپلیکیشن ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

نمایشگاه سبیت آلمان از ۲۴ تا ۲۸ اسفند همچون گذشته در شهر هانوفر آلمان برگزار شد. جدیدترین محصولات و سرویس‌های آی تی معرفی شدند و شرکت های مختلف از سراسر دنیا تازه ترین محصولات خود در حوزه فنآوری را به نمایش گذاشتند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اما نکته قابل توجه حضور تلیار (teleyare ) اپلیکیشن برتر ایرانی در سالن ۱۱ غرفه A54 نمایشگاه امسال بود که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

teleyar-cebit

سبیت ۲۰۱۶ به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا در هانوفر آلمان تا این حد مهم بود که آنجلا مرکل صدراعظم آلمان در کنار رئیس‌جمهور سوئیس در نمایشگاه شرکت کردند . هدف اصلی این نمایشگاه چگونگی توسعه دیجیتالی اقتصاد و تمرکز روی تجارت‌های کوچک بود و شعار نمایشگاه این بود؛ آینده از آن‌ کسی است که دیجیتالی باشد.

آنجلا مرکر

پرینت سه‌بعدی و هدست‌های واقعیت مجازی همه جای نمایشگاه را پر کرده بودند و ترندهای امسال نمایشگاه شامل:Big Data، Cloud، Internet of Things، Mobile، Security و Social Business بود.

سبیت از سال ۱۹۷۰ برگزار می‌شود و امسال پذیرای بیش از ۳۰۰ هزار بازدیدکننده بود

اما تلیار (teleyare ) اپلیکیشن ایرانی چه ویژگی‌هایی داشت که مورد توجه بازدید کنندگان از نقاط مختلف دنیا قرار گرفت؟

مسعود تاج فرد، مدیرعامل و بنیانگذار تلیار درباره حضور خود در این نمایشگاه می‌گوید:

امسال نیز سالن شماره ۱۱ نمایشگاه سبیت پذیرای بیش از ۳۵۰ استارتاپ بود که برای نمایش ایده‌های تازه خود در دنیای فناوری اطلاعات تلاش می‌کردند.

در این نمایشگاه اپلیکیشن تلیار را معرفی کردیم و بسیار مورد توجه و استقبال بازدید کنندگان از کشورهای مختلف قرار گرفت که باعث سربلندی و افتخارآفرینی برای کشور عزیزمان ایران بود و توانستیم به نوبه خود به دنیا نشان دهیم که جوانان ایرانی هم همگام با کشورهای پیشرفته، درحال توسعه صنعت آی‌تی هستند و ایده‌های جهانی دارند.

تلیــــار چگونه کار می کند ؟

تلیار رسانه اجتماعی مشاوره است که با هدف بالا بردن آگاهی عمومی جامعه و همچنین ایجاد کارآفرینی برای قشر نخبه و تحصیل‌کرده جامعه ایجاد شده است.

تلیــار محیطی را فراهم کرده تا همه‌ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده‌ترین نقاط کشور، با هر توان مالی، با هر سطح علمی و مشغله کاری می‌توانند به طور مساوی از خدمات مشاوره و نظرات متخصصان زبده در حل مسائل خود در حوزه‌های تحصیلی، مالی، حقوق، سلامت، سبک زندگی سالم و … با صرف هزینه ی کم، زمان کوتاه و به راحتی و سهولت بهره‌مند شوند.

تلیــار با به کارگیری آخرین متد‌های فناوری اطلاعات و شناسایی و گردآوری زبده‌ترین کارشناسان مشاور در تمامی حوزه‌ها، زمینه‌ی تصمیم‌گیری و انتخاب صحیح و سریع را برای تک تک کاربران فراهم کرده تا بهترین پاسخ‌ها را برای سوال‌های خود دریافت کنند.

تلیــار همچنین سامانه‌ی موثری برای حضور مشاوران متخصص در تمامی حوزه‌هاست. مشاوران با پیوستن به تلیار امکان ارائه خدمات مشاروه‌ای و معرفی محصولات مشاوره‌ای خود را، نفر به نفر از نقطه به نقطه کشور به راحتی و سرعت بالا خواهند داشت.

تلیار هم اکنون مراحل آزمایشی خود را میگذراند و به زودی پس از انطباق با نیازهای ملی و جهانی آغاز به کار خواهد کرد. جهت دریافت آخرین اطلاعات و اخبار تلیار می‌توانید با مراجعه به سایت تلیار، عضو خبرنامه تلیار شوید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده