عِیدوعِیدیش

عِیدوعِیدیش

ما ایرانی‌ها همیشه دنبال بهونه‌ای برای خوشحال کردن نزدیکان‌مان هستیم. مثلا اگر یکی از آشنایان به موفقیتی دست پیدا کند یا اینکه ازدواج کرده  و یا بچه دار شود همه دوستان و آشنایان جهت عرض تبریک با دادن هدیه‌ای سعی در خوشحال کردن آن شخص می‌کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

یکی از بهونه‌هایی که هیچ‌وقت قدیمی نشده و از گذشته در فرهنگ ما جای داشته است فرهنگ هدیه یا عیدی دادن به مناسبت تحویل سال نو و نوروز است. حتما شما هم قبول دارید که عید بدون عیدی، عید نیست!

عیدی دادن و عیدی گرفتن در فرهنگ ما ریشه دیرینه دارد و علیرغم اینکه طی گذر سال ها بنا به شرایط مختلف دچار تغییر شده است هیچ‌گاه این سنت پسندیده از آیین نوروز باستانی حذف نشده است.

در گذشته در ایام نوروز کوچکتر‌ها برای دست بوسی به محضر بزرگترها می‌رفتند و مهم دریافت هدیه‌ای تبرک یافته از سوی بزرگترهای فامیل بود.

اما امروزه به دلایل مختلف سلیقه مردم در عیدی دادن و نیز توقع همه ما به عنوان عیدی گیرنده تغییر کرده است.

امروزه به دلیل شرایط اقتصادی موجود جوان‌ترها بیشتر دوست دارند وجه نقد عیدی بگیرند.

همه ما از کودکی عیدی را با اسکناس نو و تانخورده می‌شناسیم. اما پیدا کردن این اسکناس‌ها مشکلی است که در روزهای شلوغ پایان سال و یا حتی بدتر در ایام تعطیل نوروز به سختی حل می‌شود.

بانک آینده عید امسال کارت‌های هدیه‌ی عیدی در اختیار شما قرار می‌دهد که علاوه بر حل کردن مشکل اسکناس نو مزیت کارت‌های بانکی دیگر را هم دارد!

برای تهیه کارت‌های هدیه به پیشخوان مجازی بانک آینده  و یا شعب بانک آینده مراجعه کنید.

برای تهیه کارت‌های هدیه در ایام تعطیل سال نو نیز می توانید به شعب کشیک بانک آینده مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر

همراه کارت بانک آینده

مسابقه عکاسی #عیدوعیدیش

پر هیاهو‌ترین روزهای سال بدون شک روزهای پایانی سال و در ادامه، روزهای آغازین سال نو است. همه ما از این روزها خاطرات زیادی در طول سالهای زندگی خود داریم. خاطراتی که عمدتا به صورت عکس در آلبوم یادگاری و یا در تلفن های همراه و یا در صفحات شبکه های اجتماعی ما ثبت شده‌اند.

بانک آینده نوروز امسال مسابقه عکاسی با نام #عیدوعیدیش برگزار می کند.

شما می‌توانید عید امسال با موضوع نوروز و سنت پسنیدیده عیدی دادن عکاسی کرده و آثار خود را در شبکه‌های اجتماعی خود با هشتگ #عیدوعیدیش منتشر کنید.

به امید اینکه شاید شما یکی از برندگان سه دستگاه iPhone 6s و سه دستگاه Apple Watch باشید.

اطلاعات بیشتر 

نسخه جدید همراه کارت بانک آینده منتشر شد

همراه کارت بانک آینده یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های بانکی‌ است که بسیاری از خدمات بانکی را بوسیله آن به‌راحتی می‌توانید انجام دهید. برای استفاده از این نرم افزار نیازی نیست در بانک آینده حساب داشته باشید.

این نرم افزار با داشتن قابلیت های ویژه‌ای همچون انتقال وجه کارت به کارت شتابی، شارژ سریع خطوط اعتباری و پرداخت قبض تا کنون توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان کاربران خدمات بانکداری الکترونیکی کسب کند. همراه کارت بانک آینده یک نرم افزار بانکی مبتنی برکارت است که برای تلفن‌های ‌همراه و تبلت‌هایی با سیستم عامل اندروید ، iOS و ویندوز فون، قابل استفاده است.

نسخه جدید همراه کارت با نسخه قبلی یک تفاوت عمده دارد و آن افزوده شدن خدمات سپرده شامل(موجودی، صورتحساب، انتقال وجه، اطلاع از تسهیلات، تغییر رمز سپرده) است.

همچنین از این پس، دریافت رمز سپرده از طریق (شعبه، تلفن بانک، درخواست حضوری در پیشخوان مجازی) امکان پذیراست.

رعایت الزامات بانک مرکزی و امکان پرداخت قبض‌های جریمه راهنمایی و رانندگی نیز از دیگر قابلیت‌های نسخه جدید سامانه همراه کارت بانک آینده است.

به ویدئویی در مورد همراه کارت بانک آینده در آپارات نگاه کنید:

اگر همراه کارت ندارید، تنها با دانلود آن می توانید در قرعه کشی شرکت کنید.

همچنین با انجام پنج تراکنش تا 15 فروردین می‌توانید در قرعه کشی مجزای دیگری نیز شرکت کنید.

اطلاعات بیشتر 

پابان رپورتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده