رازهایی در مورد اپل که هیچ‌گاه فاش نمی سازند!

سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
بازاری به بزرگی بازار محصولات اپل، باید هم حاشیه‌های بزرگی داشته باشد! همه‌ی ما تا به حال شنیده‌ایم که آیفون سفارش امریکا کیفیت ساخت بهتری دارد؛ یا فعال‌سازی گارانتی بین‌المللی آیفون باید از روش خاصی انجام شود؛ یا ساختن Apple ID کار دشواری است که با هزینه‌هایی همراه است و در کنار همه این شنیده‌ها، غالبا خواسته‌ مالی نیز مطرح می‌شود. برای هر کدام از این موارد می‌توان ده‌ها هزار تومان هزینه اضافی از مشتری دریافت کرد.
تبلیغات

واقعیت امر چیست؟ چطور می‌توان در این هیاهوی شایعات و گفته‌‌ها، درست را از نادرست تشخیص داد؟

واقعا هیچ راهی جز افزایش اطلاعات خریداران نیست. شما اگر اطلاعات و دانسته‌های خودتان را به روز کنید، نه لزومی به پذیرش سخنان پراکنده بازار دارید و نه لزومی به اعتماد به فروشنده و نه نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف و اضافه که ترفندی جز گرفتن پول بیشتر از مشتری و رقابت ناسالم نیست.

بر این اساس، همکاران ما در سایت تکنولایف، مجموعه‌ای از اطلاعات مفید را در رابطه با خرید، فروش و استفاده از محصولات اپل در صفحه‌ی www.iSecrets.ir گردآوری کرده‌اند و مرتبا در حال به‌روزرسانی آن‌ها هستند. این موارد را خریداران با تجربه‌ی محصولات اپل یا افرادی که ضررهای زیادی را به خاطر عدم آگاهی از ترفندهای فروشنده‌ها متحمل شده‌اند، بیان کرده‌اند و ما نیز برای شما گردآوری کرده‌ایم. بنابراین می‌توانید با مطالعه این موارد، خود به یک متخصص در خرید و فروش آیفون تبدیل شوید.

ضمنا اگر در حال حاضر کاربر اپل هستید، برایتان اطلاعات مفیدی از استفاده و نگه‌داری آن‌ها جمع آوری کرده‌ایم. به جز این، صد‌ها کامنت و سؤال از طرف سایر خریداران و استفاده کنندگان از محصولات اپل، در بخش‌های مختلف این مجموعه دریافت شده است که هر کدام آن‌ها می‌تواند حاوی نکات و مطالب جدید باشد.

جهت مشاهده‌ی رازها و نکات خرید آیفون که فروشندگان آن‌ها را فاش نمی‌کنند و همچنین دریافت موارد و نکاتی که هر دارنده‌ی آیفون باید بداند، اینجا کلیک کنید.

تکنولایف آخرین حراج سال 94 را برای برخی محصولات سونی و اپل برگزار کرده است که فقط تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱۹ اسفندماه ادامه دارد. جهت مشاهده‌ی محصولات عرضه شده در این حراج، اینجا یا روی عکس زیر کلیک کنید.

تکنولایف

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

امکان ثبت نظر برای این مطلب وجود ندارد

تبلیغات