جشنواره تجربه کاربری گوشی شاپ

یک‌شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
هر یک از ما خاطرات تلخ و شیرینی از تلفن همراه، تبلت یا ساعت‌های هوشمند خود داشته‌ایم. این همراهان همیشگی گاهی چنان با عملکرد خوب خود ما را شگفت‌زده کرده‌اند که آن‌ها را به دوستان و آشنایان با اطمینان پیشنهاد داده‌ایم یا در نقطه مقابل، گاهی با انتخاب نادرست به‌قدری پشیمان شده‌ایم که مانع اطرافیان خود برای خرید آن می‌شویم.

 برای به اشتراک‌گذاری این تجربیات مجموعه گوشی‌شاپ اقدام به برپایی "جشنواره هفتگی تجربه کاربری"  در فاصله‌ی زمانی شنبه بیست و چهارم لغایت جمعه 30 بهمن‌ماه کرده است که طی آن هر یک از شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی محصول مربوط به موبایل، تبلت یا گجت کنونی خود در گوشی‌شاپ، تجربه‌ی کاربری خود را به زبانی ساده با دیگران به اشتراک گذاشته تا علاوه بر این‌که دیگران با بهره‌گیری از نکات ارائه‌شده توسط شما انتخاب آگاهانه‌تری را خواهند داشت، شانس برنده شدن یک عدد ساعت هوشمند MyKronoz ZeClock  را نیز به دست آورید.

گفتنی است پس از پایان مدت‌زمان جشنواره فرآیند داوری از سوی تیم کارشناسی گوشی‌شاپ آغاز و در روز سه‌شنبه چهارم اسفندماه برترین تجربه‌ی کاربری ارائه‌شده که در آن علاوه بر رعایت شرایط جشنواره به‌خوبی نقاط ضعف و قوت محصول بیان شده باشند معرفی و یک عدد ساعت هوشمند به نویسنده این تجربه کاربری هدیه داده خواهد شد.

شما می‌توانید برای آگاهی از شرایط شرکت در جشنواره، اینجا کلیک کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

مطالب مشابه

نظرات