یادگیری مدرن و پیشرفت کاری با فرانش

یادگیری مدرن و پیشرفت کاری با فرانش

اقتصاد ایران در حال باز شدن است و بازار دوباره نفس می‌کشد، شرکت‌های نوپا تاسیس می‌شوند و کسب‌وکارها و افراد زیادی به تکاپو افتاده‌اند تا کارشان را گسترش دهند و ناگهان نیاز بازار کار به نیروی متخصص از تعداد نیروی کار متخصص جلو زده است. اما نیروی کاری تحصیل‌کرده، مهارت ندارد. حرفه‌ای‌ها می‌دانند که گاهی آنچه در کار و شغل‌شان انجام می‌دهند چقدر از آموخته‌های دوران دانشگاه فاصله دارد. فرانش آمده تا این فاصله را پل بزند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

وبسایت فرانش یک پلتفرم یادگیری آنلاین ویدیویی است و هر کسی که قصد دارد در زمینه‌های فنی وابسته به کامپیوتر مهارت جدیدی یاد بگیرد، می‌تواند روی این بستره از آموزش‌های متنوع آن استفاده کند؛ فارغ از اینکه در کجا زندگی می‌کند، توانایی مالی‌اش چقدر است، یا چقدر وقت قابل برنامه‌ریزی دارد.

فرانش در حال حاضر ۵۰۰ دوره آموزشی برای زبان‌های برنامه‌نویسی، نرم‌افزارهای کامپیوتری، وب و وردپرس، طراحی، فیلم و انیمشن و کسب‌وکار گردآوری کرده است که همه را با هزینه پایین یا به شکل رایگان در اختیار کاربرانش می‌گذارد. آموزش‌های فرانش ویدیویی است که قالب بسیار راحتی دارد و می‌توان به خوبی شیوهٔ انجام کار را دید. این آموزش‌ها را آموزشگاه‌ها و موسسات معتبر یا افراد حرفه‌ای به راحتی و حتی با یک لپ‌تاپ معمولی تولید می‌کنند و روی وبسایت قرار می‌دهند.

فرانش انبوه کاربران مشتاق یادگیری را به مدرسان حرفه‌ای وصل می‌کند و به این شکل هم کاربر با کمترین هزینه و در هر جایی و هر زمانی می‌تواند مهارت دلخواهش را یاد بگیرد و هم تولیدکننده آموزش می‌تواند به درآمد خوبی برسد چون حالا هزاران دانشجو دارد. اگر شما فردی هستید که دانشی برای انتقال به دیگران دارید می‌توانید به تولیدکنندگان فرانش بپیوندید.

فرانش محیطی است که در آن دانشجو و مدرس دوره آموزشی می‌توانند با هم تعامل داشته باشند تا کاربر به یادگیری کامل‌تری برسد. ویدیوها با کیفیت HD تهیه می‌شوند اما حجم کم و قابل قبولی دارند و تلاش زیادی شده تا ترافیک اینترنت کاربر خیلی کم مصرف شود. کار با سایت بسیار راحت است و حتی برای کاربری که عضو سایت نیست کل فرایند ثبت‌نام و پرداخت برای یک دوره خریدنی و شروع یادگیری فقط ۲ تا ۳ دقیقه طول می‌کشد، و به چیزی بیشتر از ایمیل و اسم کاربر احتیاج ندارد.

شما دل‌تان می‌خواهد چه چیز جدیدی یاد بگیرید؟ چه زبان برنامه‌نویسی؟ یا چه نرم‌افزار تصویرسازی یا سه‌بعدی‌سازی؟ طراحی وب یا وردپرس؟ نکات کسب‌وکار؟ به وبسایت فرانش مراجعه کنید و اگر یادگیری مورد نظرتان را در آنجا پیدا نکردید، به فرانش درخواست بدهید تا آموزش آن را تهیه کند و روی وبسایت قرار دهد.

پایان رپورتاژ آگهی/

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده