اولین سرویس تبلیغات هوشمند در ایران

یک‌شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۷
مطالعه 2 دقیقه
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
کلیک یاب یک شبکه هوشمند تبلیغات آنلاین است که به تازگی کار خود را آغاز کرده، کار اصلی کلیک یاب نمایش آگهی بصورت هدفمند در صفحات وب است، کلیک‌یاب تبلیغات مرتبط با محتوای صفحات و علایق کاربران را به نمایش می گذارد، تبلیغات هدفمند کلیک یاب از بازدهی چند برابر برخوردار است زیرا این روش تبلیغات روشی آشنا و مورد علاقه برای کاربران است.
تبلیغات

کلیک یاب مخاطبانی باکیفیت را می یابد که با نرخ بالاتری از کسانی که بصورت غیر هدفمند انتخاب شده‌اند روی آگهی کلیک می کنند و مدت بیشتری در وب سایت تبلیغات دهنده می مانند و از نرخ تبدیل به مشتری بیشتری برخوردارند.

یکی از امکانات منحصربفرد کلیک یاب برای وب سایت‌های آگهی دهنده محاسبه نرخ تبدیل به مشتری است، به این صورت که شما با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت در تمام صفحات وب سایت خود و تنظیم صفحه هدف می‌توانید تعداد مشتریانی که از طریق کلیک‌یاب جذب کرده‌اید را بشمارید، حتی می توانید نرخ بازگشت سرمایه تان را محاسبه کنید. بطور مثال: شما ۳۰۰ هزار تومان هزینه تبلیغات در کلیک‌یاب کرده‌اید و ۲۰۰۰ نفر وارد وب‌سایت شما شده‌اند و از این تعداد، موفق به فروش ۴۰ عدد کالا یا خدمات شده‌اید. هر یک از این مشتریان بطور متوسط ۳۰ هزار تومان برای شما سود خالص به همراه دارند. حال می توان نتیجه گرفت که کمپین شما یک میلیون و دویست هزار تومان سود کرده است و کمپین تبلیغاتی شما از بازگشت سرمایه ۴ برابری برخوردار بوده است و حالا می توانید تصمیم بگیرید که بودجه تبلیغاتی خود را نیز بالاتر ببرید.

هزینه تبلیغات در کلیک یاب بصورت کلیکی محاسبه می شود و تبلیغ دهنده فقط به ازای بازدید کنندگانی که وارد وب سایتش می شوند پرداخت انجام می دهد، همچنین می توان استراتژی کمپین های تبلیغاتی براساس تمرکز روی کلیک بیشتر یا مشتری بیشتر تعیین کرد، اگر تمرکز روی کلیک باشد کلیک یاب تلاش می کند با پایین ترین قیمت بیشترین کلیک را براساس اهداف کمپین بیابد و اگر تمرکز کمپین تبلیغاتی روی مشتری باشد کلیک یاب تلاش می کند به هر قیمتی شده مخاطبانی مناسب که از نرخ تبدیل به مشتری بالاتری برخوردار هستند را بیابد.

کلیک یاب شبکه ای از نمایش دهندگان آگهی را در اختیار دارد که آنها را ناشر می‌نامد، این ناشران در ازای نمایش تبلیغات در وب‌سایت‌های خود بصورت کلیکی کسب درآمد می‌کنند، شما هم اگر صاحب وب‌سایت یا وبلاگ هستید، می‌توانید به جمع این ناشران در کلیک‌یاب بپیوندید و با نماش آگهی کسب درآمد کنید. بیشتر بدانید...

اگر می خواهید هزینه ای که برای تبلیغات کالا و خدماتتان کنار گذاشته‌اید درست مصرف شود و بتوانید هزینه تبلیغات خود را بازگردانید و سود هم داشته باشید همین امروز اقدام به ساخت کمپین تبلیغاتی خود کنید. اطلاعات بیشتر...

پایان رپورتاژ آگهی/

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات