نسخه سوم iOS 7 beta برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ عرضه شد

نسخه سوم iOS 7 beta برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ عرضه شد

اپل امروز به طور رسمی نسخه آزمایشی سوم از سیستم عامل iOS را عرضه کرد. این نسخه از iOS علاوه بر رفع مشکلات نرم افزاری مشخص شده موجود در نسخه‌های آزمایشی قبلی، از لحاظ کارایی عمومی نیز بهبود یافته است.

iOS 7 beta 3 دو هفته بعد از عرضه نسخه آزمایشی دوم این سیستم عامل، عرضه شده است و از طریق بروزرسانی نرم‌افزاری دستگاه‌های آیفون، آیپد و آیپاد تاچ از منوی تنظیمات قابل دریافت است. این نسخه از iOS 7 افزون بر رفع مشکلات نرم‌افزاری موجود در نسخه‌های قبلی و بهبود یافتن کارآیی عمومی، در بخش رابط کاربری نیز دست‌خوش تغییرات شده است.

برای مثال، فولدرهای موجود در صفحه خانه، اکنون شفاف‌تر از گذشته شده‌اند و فونت‌های مرکز اطلاع ‌رسانی نیز تغییر کرده‌ و زیباتر شده‌اند. نوار وضعیت که در صفحه قفل iOS 7 نمایان می‌شود اکنون کمی بزرگ‌تر از قبل است. آیکون ساعت در مرکز کنترل نیز کمی تغییر کرده است. همچنین در مورد اپلیکیشن‌های تقویم، آب و هوا و موسیقی باید گفت که چندین مورد تغییر در طراحی دیده می‌شود.

3T8A0003-M-580x3861

برخی از این تغییرات عبارت‌اند از:

  • در اپلیکیشن تقویم، اکنون رویداد‌هایی که در روزهای مختلف مشخص نموده‌اید به وسیله نقاط خاکستری رنگ کوچک جلوی چشمان شما هستند.
  • فونت‌های اپلیکیشن هواشناسی تغییر کرده‌ و ظاهری زیباتر به این اپلیکیشن بخشیده‌اند.
  • کنترل‌های پخش موسیقی در اپلیکیشن موسیقی به طور کامل بازطراحی شده‌اند.
  • دکمه‌های پایینی در اپلیکیشن فروشگاه اپل مجددا از نو طراحی شده‌اند.
  • گفته می‌شود اپلیکیشن Siri دست‌خوش برخی تغییرات نرم‌افزاری شده است و سریع‌تر از گذشته به دستورات صوتی پاسخ می‌دهد.

این نسخه از iOS 7 نیز همچون سایر نسخه‌های آزمایشی این سیستم عامل، تنها در دسترس افرادی است که دارای حساب‌های کاربری مخصوص توسعه دهندگان اپل می‌باشند. بنابراین اگر شما یک کاربر معمولی هستید، باید تا زمان عرضه رسمی iOS 7 که احتمالا در پاییز خواهد بود منتظر بمانید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده