این آیفون‌ها iOS 17 را دریافت نمی‌کنند

سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱
مطالعه 1 دقیقه
اپل آیفون 8 پلاس / Apple iPhone 8 Plus
فهرست دستگاه‌های سازگار با iOS 17 نشان می‌دهد که اپل سرانجام پشتیبانی از سه گوشی دیگر را به پایان رسانده است.
تبلیغات

اپل دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ سیستم‌عامل iOS 17 را با تغییرات نه‌چندان انقلابی در دسترس قرار داد تا روند به‌روزرسانی سالانه‌ی نرم‌افزار آیفون همچنان ادامه داشته باشد. تغییرات iOS 17 در حد و اندازه‌ی iOS 16 نیست، اما نصب این سیستم‌عامل همچنان توصیه می‌شود.

به‌گزارش زومیت، نسخه‌ی جدید iOS در برخی از زمینه‌ها بهینه‌تر شده است و قابلیت‌های جدیدی به اپلیکیشن‌هایی مثل Messages آورده. اکنون کاربران آی‌مسیج می‌توانند با سوایپ، به پیام‌ها پاسخ دهند (قابلیتی که از سال‌ها قبل در تلگرام و واتساپ وجود داشته و نبودش در آی‌مسیج آزاردهنده بود). کاربران اپل مپس اکنون می‌توانند نقشه‌ها را برای استفاده‌ی آفلاین دانلود کنند.

کاربران آیفون در iOS 17 می‌توانند پوستر اختصاصی برای فهرست مخاطبان طراحی کنند. نسخه‌ی جدید آی او اس تغییراتی در فیس‌تایم نیز اعمال می‌کند و به اپلیکیشن جدید Journal برای خاطره‌نویسی مجهز است.

آیفون‌هایی که سیستم‌عامل iOS 17 را دریافت نمی‌کنند

آیفون ۱۰

آیفون ۸ پلاس

آیفون ۸

*مدل‌های قدیمی‌تر از آیفون ۸

*اپل پشتیبانی از آیفون ۷ و آیفون ۶ را در iOS 16 به پایان رسانده بود

اپل سیستم‌عامل iOS 17 را برای آیفون XS و گوشی‌های جدیدتر منتشر کرده است. بدین ترتیب با انتشار iOS 17 سرانجام پشتیبانی نرم‌افزاری از گوشی‌های آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۱۰ به پایان رسید. اپل با انتشار iOS 16 به پشتیبانی از آیفون ۶ و آیفون ۷ پایان داده بود. آن گوشی‌ها همچنان به iOS 15 مجهزند.

برای مشاهده‌ی قیمت گوشی آیفون و قیمت گوشی برندهای دیگر می‌توانید از بخش محصولات زومیت استفاده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات