بنیان‌گذار شیائومی: رابط کاربری MIUI 13 تا پایان ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
بنیان‌گذار شیائومی با انتشار جزئیات تازه‌ای درباره زمان انتشار به‌روز‌رسانی بعدی رابط کاربری این شرکت، اعلام کرد که MIUI 13 تا پایان سال ۲۰۲۱ (زمستان ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد.
تبلیغات

لی جون، بنیان‌گذار شیائومی خبر از عرضه رابط کاربری جدید MIUI و ایجاد تغییرات چشمگیری داده و معتقد است که این تغییرات باعث بهبود تجربه کاربران هنگام استفاده از MIUI 13 خواهد شد.

علاوه براین او تأیید کرد که نسخه جدید این رابط کاربری تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ (زمستان ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد. طبق روال این شرکت، آپدیت‌های رابط کاربری شیائومی ابتدا برای نسخه‌ چینی گوشی‌ها عرضه می‌شود و بعد از گذشت چند هفته، این به‌روز‌رسانی برای سایر کشور‌های جهان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

به گزارش gsmarena، لی جون در کنار اعلام این خبر به بهینه‌سازی‌ باتری در رابط کاربری MIUI 12.5 نیز اشاره کرد و توضیح داد که این بهینه‌سازی موجب افزایش چشمگیر عمر باتری گوشی‌هایی چون ردمی نوت 11 پرو شده‌ است.

طبق شایعاتی که اخیرا در مورد نسخه جدید رابط کاربری شیائومی منتشر شده بود، تغییراتی که در MIUI 13 ایجاد شده است مربوط به بهینه‌سازی عملکرد گوشی، افزایش عمر باتری و اصلاحاتی در ظاهر این رابط کاربری است؛ نسخه جدید MIUI 13 برای گوشی‌هایی که اندروید 11 و اندروید 12 دارند، منتشر خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات