هواوی رابط کاربری EMUI 12 را برای بسیاری از گوشی‌های قدیمی منتشر خواهد کرد

شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
هواوی برنامه‌ی زمانی و دستگاه‌های پشتیبانی‌شده از EMUI 12 را اعلام کرده است. این به‌روزرسانی از نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد و گوشی‌های عرضه‌شده در سال ۲۰۱۸ را نیز شامل می‌شود.
تبلیغات

هواوی در بازار‌های جهانی وضعیت بهتری دارد و همچنان به‌روزرسانی‌هایی را برای کاربران بین‌المللی منتشر می‌کند. به‌گزارش androidauthority، اکنون این شرکت برنامه‌‌های خود را برای انتشار EMUI 12 ازجمله جدول زمانی و دستگاه‌های پشتیبانی‌شده اعلام کرده است. به‌گفته‌ی هواوی، به‌روزرسانی‌ها از نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.

دستگاه‌های تأییدشده را می‌توانید در فهرست زیر مشاهده کنید:

فهرست دستگاه‌های پشتیبانی‌شده از EMU 12 هواوی

نکته‌ی جالب توجه این است که EMUI 12 هواوی برای گوشی‌های سال ۲۰۱۸ نیز عرضه خواهد شد که از این‌نظر می‌تواند برای افرادی که هنوز گوشی‌های هواوی خود را با سرویس موبایل گوگل حفظ کرده‌اند، خبر خوبی باشد.

براساس گزارش منتشر شده، احتمالا فقط پوسته‌ی EMUI به‌روزرسانی خواهد شد و نه نسخه‌ی اصلی اندروید. هواوی قبلا این کار را روی دستگاه‌های قدیمی‌ترش با EMUI 11 انجام داده است؛ بنابراین افرادی که منتظر ویژگی‌های اندروید ۱۲ مانند داشبورد حریم خصوصی و هشدارهای میکروفون یا دوربین هستند، نباید خیلی امیدوار باشند. بااین‌وجود، EMUI 12 یک رابط کاربری بازطراحی شده و بهبود یافته را نوید می‌دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات