گلکسی A51 به‌روزرسانی اندروید 11 و One UI 3.1 را در ایالات متحده دریافت می‌کند

گلکسی A51 به‌روزرسانی اندروید 11 و One UI 3.1 را در ایالات متحده دریافت می‌کند

بعد از اینکه آپدیت اندروید ۱۱ از ماه فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ۱۳۹۹) برای نسخه‌های بین‌المللی گلکسی A51‌ منتشر شد، اکنون این آپدیت برای کاربران ایالات متحده عرضه شده است.

بعد از وقفه‌ای طولانی، در نهایت کاربران گلکسی A51 در ایالات متحده به‌روزرسانی One UI 3.1 مبتنی بر اندروید ۱۱ را دریافت می‌کنند. همان‌طور که بسیاری از شما اطلاع دارید، سامسونگ اولین بار در ماه فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ۱۳۹۹) آپدیت اندروید ۱۱ و One UI 3.1 را برای مدل‌های بین‌المللی این گوشی هوشمند منتشر کرد. گلکسی A51 از همان موقع به‌طور مرتب وصله‌های امنیتی را دریافت می‌کند. حالا انتظار‌ برای کاربران این گوشی در ایالات متحده به پایان رسیده است.

به نقل از Sammobile، دارندگان گلکسی A51 سامسونگ (SM-A515U1) در  ایالات متحده باید هرلحظه اعلان به‌روزرسانی سیستم‌عامل را دریافت کنند. از طرفی دیگر، مثل همیشه می‌توان از طریق منوی تنظیمات گوشی و سپس به‌روزرسانی نرم‌افزار، از در دسترس‌ بودن این آپدیت مطلع شد. آخرین به‌روزرسانی گلکسی A51 با نسخه‌ی ساخت A515U1UEU5CUF1 منتشر شده است و جای تعجب نیست که این آپدیت، پچ امنیتی ماه ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد و تیر ۱۴۰۰) را به‌ همراه دارد.

سامسونگ در آپدیت اندروید ۱۱ و One UI 3.1، رابط کاربری به‌روزشده همراه با پیشرفت‌های مختلف در برنامه‌ها ارائه کرده است. برخی از ویژگی‌های این به‌روزرسانی شامل بهبود حالت تاریک و گزینه‌های اضافه برای سفارشی‌سازی صفحه‌ی قفل است. گلکسی A51 در ایالات متحده از اندروید ۱۰ و One UI 2 به‌روزرسانی می‌شود؛ بنابراین آپدیت به One UI 3.1 جهشی بسیار بزرگ و مهم است.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده