جیلبریک Taurine برای iOS 14 تا iOS 14.3 منتشر شد

جیلبریک Taurine برای iOS 14 تا iOS 14.3 منتشر شد

ابزار Taurine امکان جیلبریک کردن تمامی دستگاه‌هایی که iOS 14 تا iOS 14.3 دارند فراهم می‌کند. این جیلبریک حاوی پکیج منیجر Sileo است و با آیفون 12 هم سازگاری دارد.

مدتی پیش شاهد جیلبریک شدن iOS 14 توسط گروه Unc0ver بودیم و اخیرا جیلبریک دیگری برای سیستم‌عامل موبایل اپل ارائه شده است. آن‌طور که Wccftech می‌نویسد، ابزار جدید Taurine گروه CoolSar جیلبریک کردن دستگاه‌های مجهز به iOS 14 تا iOS 14.3 را ممکن می‌کند.

در ابتدا تصور می‌شد جیلبریک جدید CoolSar برای iOS 14 و iPadOS 14 صرفا SSH باشد، اما ظاهرا این جیلبریک نسخه‌ی کامل است. تمام کاربران ‌اکنون می‌توانند Taurine را دانلود کنند. در ابتدا از جیلبریک جدید CoolStar با نام Odyssey14 یاد می‌شد؛ اما نام رسمی آن Taurine است. جیلبریک Taurine از تراشه‌ی A14 سری آیفون 12 پشتیبانی می‌کند. 

آیپد اپل با جیلبریک Taurine طرح گرافیکی

ابزار Unc0ver نیز توانایی پشتیبانی از دستگاه‌های مجهز به iOS 14 تا iOS 14.3 و حتی سری آیفون 12 دارد. اما تفاوت‌هایی بین Taurine و Unc0ver به‌ چشم می‌خورد؛ چون این ابزارها توسط تیم‌های متفاوتی طراحی شده‌اند و از بوت‌استرپ‌های کاملا متفاوتی استفاده می‌کنند. ابزار جیلبریک Taurine پکیج منیجر Sileo را نیز در خود دارد و Unc0ver از Cydia استفاده می‌کند. 

منبع wccftech
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده