«ترف» چگونه با فروش آیکون سفارشی iOS 14، در ۶ روز بیش از ۱۰۰ هزار دلار درآمد کسب کرد؟

یک‌شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
یکی از طراحان موفق شد با فروش مجموعه‌آیکون سفارشی iOS 14، تنها در ۶ روز بیش از ۱۰۰ هزار دلار درآمد کسب کند. او به‌تازگی تجربه‌ی خود را در مقاله‌ای جدید به‌اشتراک گذاشته است.

اگر قصد دارید تغییراتی در ظاهر رابط کاربری آیفون خود اعمال کنید، استفاده از مجموعه‌آیکون‌های متفرقه‌ی iOS 14 می‌تواند راه مناسبی برای این کار باشد. در این روش، می‌توانید آیکون تمامی اپلیکیشن‌های محبوب خود را با آیکون‌هایی سفارشی عوض کنید که جالب‌تر به‌نظر می‌رسند و حس بهتری منتقل می‌کنند. میزان محبوبیت این روش باعث تعجب افراد زیادی شده است. یکی از طراحان مجموعه‌ی جدیدی از آیکون‌های iOS را طراحی کرد و آن‌ها را برای دانلود دردسترس قرار داد. او هرگز پیش‌بینی نمی‌کرد میزان استقبال از مجموعه‌آیکونش تا این حد زیاد باشد. بررسی‌ها نشان می‌دهد مجموعه‌آیکون ساخت این طراح تنها در ۶ روز درآمد بسیار زیادی عاید او کرد (بیشتر از ۱۰۰،۰۰۰ دلار). 

این طراح که نام مستعارش ترف (Traf) است، تجربه‌ی ساخت مجموعه‌آیکون سفارشی برای iOS 14 را با انتشار پستی جدید در وبلاگ خود با خوانندگان به‌اشتراک گذاشت. او در بخشی از مقاله‌ی جدیدش نکاتی برای تمامی کسانی گفت که قصد دارند از این راه درآمد کسب کنند. ترف مقاله‌ی خود را با ضرب‌المثلی معروف شروع می‌کند تا بگوید برای دستیابی به این هدف،‌ مدت‌های زیادی تلاش کرده است. ترف می‌گوید «برای رسیدن به موفقیت‌های یک‌شبه، سال‌ها تلاش لازم است.» ترف دقیق‌تر می‌گوید که خودش هفت سال تلاش کرده است. 

نخستین مجموعه‌آیکون ترف در سال ۲۰۱۳ برای فروشگاه سیدیا (Cydia) منتشر شد که مخصوص آیفون‌های جیلبریک‌شده است. ترف می‌گوید در آن زمان، توانست از فروش مجموعه‌آیکونش در سیدیا ۱۷ دلار درآمد کسب کند. بااین‌حال، درآمدی که او از فروش آیکون‌های iOS 14 کسب کرد، بسیار بیشتر بود.

در بخشی از مقاله‌ی ترف می‌خوانیم:

تصمیم بسیار جالب ترف قیمت‌گذاری این مجموعه‌آیکون‌ بود. ترف این آیکون‌ها را با قیمت ۲۸ دلار می‌فروشد؛ یعنی بسیار گران‌تر از اکثر مجموعه‌آیکون‌ها. او از کیفیت مطلوب آیکون‌هایش مطمئن بود؛ به‌همین‌دلیل، می‌دانست که برچسب قیمت ۲۸ دلاری مردم را از خریدن آن دور نگه نمی‌دارد. او می‌گوید اگر از بقیه می‌پرسیدم که چه قیمتی روی مجموعه بگذارم، احتمالا دو تا پنج دلار پیشنهاد می‌دادند. با همه‌ی تلاش‌هایی که ترف انجام داد، نباید فراموش کنیم که او برای کسب این درآمد هنگفت تا حد زیادی خوش‌اقبال بود. مجموعه‌آیکون سفارشی ترف را از اینجا می‌توان ‌تهیه کرد.

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود