سامسونگ اندروید ۴.۱ را برروی گلکسی اس ۳ به نمایش گذاشت

سامسونگ اندروید ۴.۱ را برروی گلکسی اس ۳ به نمایش گذاشت

این موضوع کاملا قابل درک است که کاربران تلفن گلکسی اس ۳ سامسونگ& مشتاقانه منتظر بروزرسانی و استفاده از اندروید ۴.۱ آبنبات پاستیلی باشند. سیستم‌عاملی که تغییرات جذاب و دوست‌داشتنی در آن اعمال شده و توقع ارائه آن برروی پرچمدار سامسونگ کاملا بدیهی است. حال سامسونگ بروزرسانی اندروید ۴.۱ را برای این تلفن آماده کرده و در نمایشگاه IFA 2012 به نمایش گذاشته است. در ادامه ویدیو کارکرد آن را به همراه توضیحات تکمیلی مشاهده خواهید کرد.

اگر شما هم جز خریداران گلکسی اس ۳ سامسونگ هستید خبر خوش این است که به زودی قادر خواهید بود تا از امکانات آبنبات پاستیلی اندروید برروی تلفن خود لذت ببرید. فعلا این بروز رسانی برروی تلفن‌های LTE شبکه ودافون آلمان اعمال شده است.

البته لازم است بدانید که بسیاری از امکانات جذاب اندروید ۴.۱ در پشت رابط کاربری سنگین TouchWiz سامسونگ پنهان شده است. اما خوشبختانه سرویس‌های Google Now و Google Voice حاضر هستند و کاربران می‌توانند از دستیار صوتی گوگل در کنار S Voice سامسونگ استفاده نمایند.

متاسفانه مهمترین تفاوتی که بین اندروید ۴.۱ نصب شده برروی Galaxy Nexus با Galaxy S III مشاهده می‌شود عدم حضور Project Butter برروی گلکسی اس ۳ است.

هنوز سامسونگ تاریخ دقیق ارائه بروز رسانی اندروید ۴.۱ برای تلفن‌های گلکسی اس ۳ کشورهای مختلف دنیا را اعلام نکرده اما شایعات حاکی از آن هستند که در همین هفته این بروز رسانی ارائه شود.

صفحه اختصاصی زومیت برای نمایشگاه IFA 2012 را از دست ندهید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید