در ماه نوامبر آپدیت بزرگی برای ویندوز ۱۰ از راه خواهد رسید

شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
تابستان امسال مایکروسافت نسخه ۱۰ سیستم‌عامل محبوب ویندوز را عرضه کرد. قرار است این نسخه آخرین نسخه ویندوز باشد و مایکروسافت با انجام آپدیت‌های مختلف این سیستم‌عامل را به بهترین در زمان خود مبدل سازد. به نظر می‌رسد مایکروسافت خود را برای ارائه بروزرسانی جدید در ماه نوامبر آماده می‌کند. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

آپدیت جدید برای رفع باگ‌های ویندوز ۱۰ و بهینه‌سازی رابط کاربری عرضه خواهد شد. با بروزرسانی‌های انجام شده در ماه‌های گذشته شاهد بهبودهای زیادی در عملکرد ویندوز و اپلیکیشن‌های مایکروسافت مانند اج بودیم. مایکروسافت در حال انجام آخرین تغییرات بر روی این بروزرسانی است و به نظر می‌رسد این بسته‌ی بروز رسانی برای عرضه در اوایل ماه نوامبر آماده می‌شود.

این بروزرسانی علاوه بر بهبودهایی که در عملکرد ویندوز ایجاد خواهد کرد شامل تغییراتی در رابط کاربری نیز خواهد بود. با این آپدیت یک ستون جدید برای کاشی‌های زنده در منوی استارت اضافه خواهد شد و کاربران پس از این آپدیت می‌توانند از نوارهای عنوان رنگی برای برنامه‌های دسکتاپ استفاده کنند. کورتانا نیز از این آپدیت بی نصیب نخواهد ماند و امکان ارسال پیام به دوستان به آن اضافه خواهد شد. مایکروسافت قرار است استفاده از اسکایپ را با این بروزرسانی برای کاربران ساده‌تر از گذشته کند.

در نسخه‌ی جدید اج شاهد بهبودهایی خواهیم بود و همانطور که پیش از این اعلام شد در این بروز رسانی خبری از اضافه شدن افزونه‌ها به مایکروسافت اج نیست و کاربران تا سال ۲۰۱۶ برای اضافه شدن این قابلیت به اج باید صبر کنند. باید دید تغییراتی که این بروز رسانی برای مایکروسافت اج به همراه دارد تا چه حد این مرورگر را برای رقابت با کروم و فایرفاکس آماده خواهد کرد.

نظر شما در مورد سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ چیست؟ آپدیت‌های مایکروسافت را برای بهتر شدن عملکرد ویندوز چگونه ارزیابی می‌کنید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات