لانچر Google Now اندروید 6.0 مارشمالو برای دانلود منتشر شد

چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۴
مطالعه 1 دقیقه
شب دوشنبه گوگل به یکباره نام نسخه‌ی نهایی اندروید را اعلام کرد. غول جستجو همزمان با رونمایی از نام اندروید 6.0 مارشمالو، آخرین نسخه‌ی پیش نمایش از اندروید را نیز در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد. حال پس از انتشار جزئیاتی نظیر تصاویر پس زمینه، نوبت به لانچر گوگل ناو اندروید ۶.۰ مارشمالو رسیده است که ساعاتی پیش منتشر شده است.
تبلیغات

 پس از رونمایی از نام اندروید M که هم اکنون با عنوان اندروید ۶.۰ مارشمالو شناخته می‌شود، گوگل نسخه‌ی پیش‌نمایش این نسخه از اندروید را نیز در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد. توسعه‌دهندگان و مجامع برنامه‌نویسی در مدت کوتاهی ماژول‌های قابل استفاده از این نسخه را تفکیک کرده و برای استفاده توسط کاربران منتشر کرده‌اند. علاقمندان می‌توانند در صورت تمایل آخرین نسخه از لانچر گوگل ناو را روی گوشی‌های هوشمند خود نصب کنند.

براساس اطلاعات منتشر شده این نسخه از لانچر اندروید با کد Large.1.2 از آخرین نسخه‌ی پیش‌نمایش اندروید ۶.۰ مارشمالو  گرفته شده است. این نسخه از لانچر اندروید شماری از ویژگی‌های معمول لانچر‌های گوگل ناو را به همراه ندارد.

برای دریافت تصاویر پس زمینه‌ی اندروید ۶.۰ مارشمالو و لانچر گوگل ناو مربوط به این نسخه از اندروید می‌توانید به ترتیب به لینک‌های یک و دو مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات