تایید شد؛ هواوی میت 10 از اندروید 8.0 اوریو استفاده می‌کند

تایید شد؛ هواوی میت 10 از اندروید 8.0 اوریو استفاده می‌کند

همانطور که انتظار می‌رفت، هواوی قصد دارد در گوشی میت ۱۰ از جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اندروید استفاده کند.

طی چند هفته اخیر بارها در مورد استفاده‌ی هواوی از اندروید ۸ در گوشی مورد انتظار میت ۱۰ شنیده بودیم؛ اما حال تمامی شایعات رنگ واقعیت به خود گرفته‌اند و این خبر به طور رسمی تایید شده است. این خبرِ مهم، ساعاتی پیش از طریق حساب رسمی هواوی در Weibo اعلام شد.

در ویدیوی ۲ ثانیه‌‌ای کوتاهی که هواوی منتشر کرده، طرح کلی تراشه این گوشی که تمرکز ویژه‌ای بر روی هوش مصنوعی دارد، دیده می‌شود. در داخل چیپست گوشی میت ۱۰، لوگوی هواوی و اندروید در کنار یک‌‌دیگر قرار گرفته‌اند. 

شاید در لحظه دیدن این دو لوگو کنار هم، کلی سوال در ذهن‌تان ایجاد شود؛ اما چیزی نمی‌گذرد که چنین متنی نمایش داده می‌شود «هواوی میت ۱۰ به اندروید ۸ اوریو تجهیز شده است تا بتواند تجربه‌ی اندرویدی بهتری را به شما ارائه دهد».

شایعات می‌گویند که هواوی قصد دارد در گوشی‌های خانواده‌ی میت ۱۰ از نسبت تصویر ۱۸ به ۹ استفاده کند. تصاویر جدید لو رفته، طراحی جلویی و پشتی گوشی میت ۱۰ پرو را به خوبی نشان می‌دهند. بر طبق شایعات، دو گوشی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو قرار است تنها یک تفاوت داشته باشند. حسگر اثر انگشت در میت ۱۰ پرو در پشت گوشی قرار دارد اما در میت ۱۰، در قسمت جلویی گوشی دیده می‌شود.

هواوی میت ۱۰ جدیدترین گوشی کمپانی هواوی است و در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) رونمایی می‌شود.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده