ویندوز 10، در قالب حافظه‌های فلش بوت شدنی نیز عرضه خواهد شد

ویندوز 10،  در قالب حافظه‌های فلش بوت شدنی نیز عرضه خواهد شد

اغلب لپ‌تاپ‌های جدید عرضه شده به بازار از وجود درایو نوری بی بهره هستند، علاوه بر این موضوع استفاده از دیسک‌های نوری نیز بسیار کمتر از پیش شده است، از این‌رو شایعاتی منتشر شده که براساس آن مایکروسافت نسخه‌ی نهایی ویندوز 10 را در قالب حافظه‌ی فلش به فروش خواهد رساند.

بسیاری از کاربران ویندوز چندان درگیر نصب ویندوز نمی‌شوند، چراکه اغلب محصولات موجود در بازار همراه با ویندوزهای از پیش نصب شده و لایسنس دار همراه می‌شوند. اما تعداد دیگری از کاربران که به موجب داشتن لپ‌تاپ‌های قدیمی و پی‌سی‌های معمولی مجبور به نصب ویندوز از مرحله‌ی اولیه هستند، تاکنون از سی‌دی یا دی‌وی‌دی بصورت منبع نصب استاندارد استفاده کرده‌اند، اما به نظر می‌رسد دیگر خبری از سی‌دی و دی‌وی‌دی‌ها برای نصب ویندوز نخواهد بود، چراکه به نظر می‌رسد مایکروسافت نیز در ادامه‌ی روند رو به گسترش استفاده از USB با قابلیت بوت، در نظر دارد سیستم‌عامل خود را در این قالب روانه‌ی بازار کند.

براساس اطلاعات ارائه شده، احتمالا مایکروسافت به همراه عرضه‌ی ویندوز 10 روی دی‌وی‌دی، هر دو نسخه‌ی 64 و 32 بیتی سیستم‌عامل خود را در قالب USB به فروش خواهد رساند. باید به این موضوع اشاره کرد که این USBها قابلیت نصب برای یکبار را خواهند داشت. حال باید دید آیا چنین خبری صحت خواهد داشت یا خیر؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده