سیری در iOS 9 هوشمندتر می‌شود

سیری در iOS 9 هوشمندتر می‌شود

اپل امروز از iOS 9 به همراه نسخه‌ی جدید از سیری رونمایی کرد. دستیار صوتی اپل از این پس هوشمندتر از قبل عمل می‌کند و می‌تواند کارهای بیشتری را بدون لمس گوشی برای کاربران انجام دهد.

 همانطور که در پوشش‌ زنده‌ی زومیت از کنفرانس WWDC 2015 مشاهده کردید، اپل اعلام کرد که سیری بیش از یک میلیارد درخواست را در هر ماه پاسخ می‌دهد و این نشان دهنده‌ی استقبال کاربران iOS از دستیار صوتی اپل است. اپل ادعا کرد که درصد خطای سیری به زیر ۵ درصد رسیده است و از این رو می‌توان روی پاسخ‌های آن حساب باز کرد.

اپل در iOS 9 رابط کاربری جدیدی را برای سیری در نظر گرفته است تا کار کردن با آن باز هم بهتر از قبل شود. در نسخه‌ی جدید سیری می‌توان پرسش‌های جدیدی از وی پرسید مثلا می‌توان از سیری در خواست کرد تا تصاویر ماه خاصی از سال در منطقه‌ای مشخص نمایش داده شود. سیری می‌تواند محل خودروی شما را نیز تشخیص دهد و مثلا می‌توانید از او بخواهید اگر با خودرو خود به محل کار رسیدید موضوع خاصی را به شما یادآوری کند.

سیری اپلیکیشن‌های شما را نیز تحت نظر می‌گیرد و مثلا می‌توانید از او بخواهید که وقتی به خانه رسیدید به شما در باره‌ی استفاده از اپلیکیشنی خاص یادآوری کند.

سیری پا را از این هم فراتر گذاشته و می‌داند شما در چه زمان‌هایی مایل به انجام چه کارهایی هستید و مثلا می‌داند وقتی هدفون را به آیفون خود متصل می‌کنید مثلا مایل هستید تا یک کتاب داستان خاص را بصورت صوتی بشنوید.

سیری می‌تواند بر اساس میل و علاقه‌ی شما، اپلیکیشن‌هایی که احتمالا می‌پسندید را به شما پیشنهاد دهد؛ همچنین افرادی که بیشتر به آن‌ها ایمیل می‌زنید یا تماس می‌گیرید را در هنگام مناسب به شما پیشنهاد دهد.

اپل در iOS 9 ارتباط عمیق‌تری بین سیری و موتور جستجوی اسپات‌لایت برقرار کرده است. سیری می‌تواند از این طریق شما را با افرادی که ممکن است مایل باشید با آن‌ها در ارتباط باشید براساس ایمیل‌ها و قرار ملاقات‌های تنظیم شده‌تان، پیشنهاد دهد.

حافظه طلایی ایستا گارانتی رسمی انک

حافظه طلایی ایستا، حامی پوشش زنده زومیت از رویداد WWDC اپل، برای کاربران زومیت پیشنهاد شگفت‌انگیزی را در صفحه‌ی zoomit.imc.ir در نظر گرفته است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده