اپلیکیشن‌های یونیورسال روی تمامی دستگاه‌های مجهز به ویندوز 10 اجرا خواهند شد

اپلیکیشن‌های یونیورسال روی تمامی دستگاه‌های مجهز به ویندوز 10 اجرا خواهند شد

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد 2015 نگاه ویژه ای به اپلیکیشن‌های یونیورسال داشت که قرار است به سادگی روی تمامی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 اجرا شوند. با زومیت همراه باشید.

اپلیکیشن‌های یونیورسال فارغ از این که شما از چه دستگاهی با چه اندازه نمایشگری استفاده می‌کنید، می‌توانند بدون مشکل روی ویندوز 10 اجرا شوند. این اپلیکیشن‌ها روی کامپیوترهای رومیزی، گوشی‌ها و تبلت‌های مجهز به ویندوزفون و ویندوز، کنسول ایکس‌باکس و هر دستگاهی که بتواند سیستم عامل ویندوز را اجرا کند، نصب خواهد شد.

به کمک این اپلیکیشن‌ها می‌توانید از یکپارچگی ویژه سیستم عامل ویندوز 10 روی ابزارهای مختلف لذت ببرید و مایکروسافت برای توسعه اپلیکیشن‌ها روی پلتفرم یونیورسال یا جهانی خود 4 روش را در نظر گرفته است.

  • وب: خیلی راحت می‌توانید یک وب‌سایت را به یک اپلیکیشن روی فروشگاه ویندوز تبدیل کنید. وقتی یک پنجره ویندوز را اجرا می‌کنید، این وب‌سایت می‌تواند APIهای لازم برای اجرا در ویندوز را بگیرد.
  • اپلیکیشن‌های Win32: شما می‌توانید اپلیکیشن‌های Win32 را به کمک APIهای یونیورسال جدید به فروشگاه ویندوز بیاورید.
  • اپلیکیشن‌های اندروید (جاوا و ++C): ویندوز دارای زیرسیستمی یا شبیه‌سازی است که می‌تواند اپلیکیشن‌های اندروید را اجرا کند.
  • پشتیبانی از زبان C شی‌گرا: کد برنامه‌نویسی به زبان C شی‌گرا که برای iOS استفاده می‌شود نیز می‌تواند در اپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز نیزبه کار رود.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده