تصاویر جدیدی از محیط ویندوز ۱۰ برای گجت‌های موبایل منتشر شد‍

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۴
مطالعه 1 دقیقه
در مراسم ویندوز ۱۰ که مایکروسافت در آن به معرفی نسخه‌ی جدیدی از پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ پرداخت، ردموندی‌ها وعده‌ی نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ برای گجت‌های موبایل را نیز دادند، و حالا تصاویری از محیط این سیستم‌عامل منتشر شده است.
تبلیغات

برخلاف گذشته که مایکروسافت سیستم‌عامل خود را برای گجت‌های مختلف با نام متفاوتی عرضه می‌کرد، نسخه‌‌ی جدید ویندوز ۱۰ نام خواهد داشت که برگرفته از رویکرد مایکروسافت برای ارائه‌ی یک سیستم‌عامل یکپارچه است.

البته رویکرد یکپارچه در قبال تمامی فرم‌فکتورها نشان‌دهنده‌ی شباهت کامل نسخه‌ی دسکتاپ و موبایل نیست. ویندوز ۱۰ برای موبایل برای استفاده در گجت‌هایی با سایز صفحه‌ی نمایش هشت اینچ بهینه شده است. تصاویر منتشر شده از محیط این سیستم‌عامل توسط وب سایت چینی ITHome راهی اینترنت شده و می‌توان با دیدن آن به این نتیجه رسید که اپلیکیشن ضبط صدای ویندوز 10 از زبان چینی پشتیبانی می‌کند.

براساس تصاویر منتشر شده، کیبورد ویندوز ۱۰ می‌تواند به سمت چپ یا راست نزدیک‌تر شود که این موضع در زمان استفاده از گوشی با یک دست بسیار کاربردی است. از جمله‌ی موارد دیگری که در تصاویر پیشین منتشر شده به چشم خورده بود، مرکز اعلانیه‌های سه طبقه‌ی نسخه‌ی جدید این سیستم‌عامل بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات