اولین تصاویر از محیط ویندوز ۱۰ برای موبایل منتشر شد

پنج‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۳
مطالعه 2 دقیقه
اولین اسکرین شات‌ها از ویندوز ۱۰ برای موبایل بالاخره منتشر شد. مایکروسافت برای توسعه سیستم عامل جدید خود طراحی تازه‌ای به کار برده و حداقل در این تصاویر مشخص است که مرکز اطلاع رسانی و تنظیمات پلتفرم بازطراحی شده‌اند.
تبلیغات

اسکرین شات‌های جدیدی که در زیر مشاهده می‌کنید از نسخه پیش‌نمایش فنی ویندوز ۱۰ برای موبایل فاش شده‌اند. طراحی بخش اعلان‌ها و تنظیمات سریع این نسخه بهبوده پیدا کرده که البته توانایی همگام‌سازی بین گوشی هوشمند، تبلت و لپ‌تاپ نیز به آن اضافه شده است. به این صورت که اگر یکی از اعلان‌ها را در گوشی خود حذف کنید، در دستگاه‌های دیگر ویندوزی شما نیز این اعلان به شکل خودکار حذف خواهد شد. 

win10-for-phone-2
win10-for-phone-1

ویندوز ۱۰ برای موبایل همچنین از این پس می‌تواند نسخه مخصوص مجموعه آفیس برای گوشی‌های هوشمند را اجرا کند. در این مجموعه اکسل، ورد و پاور پوینت قرار دارند. مجموعه آفیس برای موبایل متناسب با صفحه نمایش کوچک این دستگاه‌ها بهینه شده و دارای امکانات بهتری برای همگام‌سازی یک سند یا ارائه پاور پوینت است.

در محیط ویندوز ۱۰ برای موبایل هنوز کاشی‌های زنده حضور دارند اما محدودیت اعمال تصویر زمینه برای هر کاشی اختصاصی در ویندوز ۱۰ برداشته شده و اکنون می‌توانید یک تصویر زمینه را برای همه کاشی‌های محیط پلتفرم انتخاب کنید. 

مایکروسافت قول داده تا پایان همین ماه جاری میلادی نسخه پیش نمایش فنی ویندوز ۱۰ برای موبایل را به دست توسعه دهندگان برساند. بنابراین تا پایان همین ماه باید صبر کنیم تا تصاویر بیشتری از محیط این سیستم عامل جدید ببینیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات