آپدیت اندروید 7 نوقا برای ابزارهای نکسوس عرضه شد

آپدیت اندروید 7 نوقا برای ابزارهای نکسوس عرضه شد

همان طور که انتظار می‌رفت گوگل از امروز عرضه‌ی اندروید 7 نوقا را برای دستگاه‌های نکسوس آغاز کرده است. آغاز عرضه‌ی اندروید نوقا بدون معرفی گوشی‌های جدید کمی عجیب است اما با این حال گوگل کار عرضه‌ی نسخه‌ی جدید اندروید را آغاز کرده است.

در حالی که خبری از معرفی نکسوس‌های جدید ساخت اچ‌تی‌سی با نام‌های مارلین و سیلفیش نیست، گوگل عرضه‌ی نسخه‌ی جدید اندروید یعنی اندروید ۷ نوقا را برای ابزارهای نکسوس آغاز کرده است. همچنین با تایید این موضوع که وی ۲۰ ال‌جی اولین گوشی مجهز به اندروید نوقا در جهان خواهد بود به نظر می‌رسد خبری از معرفی نکسوس‌های جدید قبل از ۷ سپتامبر که زمان احتمالی معرفی وی ۲۰ است، نخواهد بود.

گوگل مدعی است در اندروید ۷ نوقا شاهد بیش از ۲۵۰ ویژگی جدید هستیم که از آن جمله می‌توان به میان‌برهای جدید در نوار اعلانیه‌ها، امکان پاسخ گویی از نوار اعلانیه‌ها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

گوکل همچنین در زمینه‌ی شارژدهی باتری نیز قابلیت دوز که سال قبل به همراه اندروید ۶ مارشملو معرفی شده بود را بهبود داده است. ویژگی جدید با نام Seamless Updates نیز از ویژگی‌های جذاب اندروید ۷ نوقا است که به شما اجازه می‌دهد بروزرسانی‌های جدید نرم‌افزار در پس‌زمینه انجام شوند تا با یک بار بوت کردن گوشی نرم‌افزار آپدیت شده بدون وقفه اجرا شود. البته ممکن است این ویژگی تنها مختص نکسوس‌های جدید باشد.

در حال حاضر بروزرسانی اندروید ۷ نوقا از طریق خود گوشی یا OTA قابل دریافت است و انتظار می‌رود به زودی فکتوری ایمیج‌های آن نیز منتشر شوند.

دانلود ویدیو با کیفیت 360P |    دانلود ویدیو با کیفیت 720P

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده