ابزار جدید Refresh Windows امکان نصب آسان ویندوز 10 را فراهم می‌کند

جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
برای بسیاری اتفاق افتاده است که پس از مدتی استفاده از ویندوز، مجبور به نصب مجدد آن می‌شوید تا از مشکلات و کندی اجرای نرم‌افزارها رها شوید. مایکروسافت ابزار تازه‌ای به نام Refresh Windows را معرفی کرده است که فرایند نصب مجدد ویندوز 10 را ساده می‌کند.
تبلیغات

مایکروسافت ابزار تازه‌ای را برای کاربران ویندوز اینسایدر ارائه کرده است که به کمک آن می توانید نسخه‌ی تمیز و بدون نرم‌افزار از ویندوز ۱۰ را به سادگی بر روی کامپیوتر خود نصب کرده و جایگزین سیستم‌عامل فعلی خود کنید. این ابزار که Refresh Windows نامیده می‌شود در نسخه‌ی ۱۴۳۴۲ ویندوز ۱۰ قرار دارد و قرار است به همراه آپدیت سالیانه‌ی ویندوز ۱۰ تابستان امسال در اختیار عموم کاربران ویندوز 10 قرار گیرد.

فرایند جایگزین شدن نسخه‌ی تمیز ویندوز ۱۰ با نسخه‌ی فعلی آن سریع و بسیار آسان خواهد بود.

برای دانلود Refresh Windows می‌توانید به صفحه مربوط به آن در سایت مایکروسافت مراجعه کنید. اما پیش از آن در نظر داشته باشید که برای استفاده از این ابزار باید حداقل ۳ گیگابایت دانلود کنید و همچنین اینترنت شما باید آنقدر سریع باشد که بتوانید فایل ایمیج ویندوز ۱۰ را از طریق خود این بازار دریافت کند. همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از این ابزار باعث می‌شود تا تمام نرم‌افزارهایی که خودتان بر روی ویندوز نصب کرده‌اید پاک شوند و تنها نرم‌افزارهای استاندارد مایکروسافت مانند مجموعه‌ی آفیس بر روی دستگاه باقی می‌ماند. البته تنظیمات و فایل‌های ذخیره شده در آفیس نیز پاک خواهند شد و همه چیز به حالت روز اول نصب کردن نرم‌افزارها باز می‌گردند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات