مایکروسافت جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را در وب‌سایت جدیدش ارائه می‌دهد

مایکروسافت جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را در وب‌سایت جدیدش ارائه می‌دهد

شرکت مایکروسافت از ماه جولای سال گذشته که ویندوز ۱۰ را عرضه کرده، بروزرسانی‌های بزرگ و منظمی برای آن ارائه داده است، اما تا به حال جزئیاتی در خصوص آن‌ها ارائه نداده بود. حال به نظر می‌رسد این کمپانی با راه اندازی وب‌سایتی قصد دارد کاربران را درباره‌ی جزئیات بروزرسانی‌ها آگاه کند.

 مایکروسافت از زمان عرضه‌ی ویندوز ۱۰، همواره توجه خاصی به آن داشته و بروزرسانی‌های منظمی را نیز ارائه کرده است. اما کاربران ویندوز ۱۰ همواره از جزئیات این بروزرسانی‌ها ناآگاه بودند. از این‌رو شرکت مایکروسافت روز گذشته در حین ارائه‌ی پچ ویندوز ۱‍۰، اعلام کرد که در نظر دارد تا وب‌سایت جدیدی را به منظور نگه‌داری و ارائه‌ی آرشیوی از جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ راه‌اندازی کند. 

این وب‌سایت جدید به منظور ثبت کردن تمامی جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ طراحی شده است. یکی از سخنگویان مایکروسافت در خصوص این وب‌سایت گفت:

 پس از دریافت بازخوردهای کاربران در خصوص اطلاعات منتشر شده‌ی بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰، تصمیم گرفتیم تا سیستم جدیدی را برای ارائه‌ی جزئیات بروزرسانی‌های سیستم عامل ویندوز ۱۰ راه‌اندازی کنیم. امروز ما راه‌اندازی‌ وب‌سایت مربوط به تاریخچه‌ی بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را نهایی می‌کنیم که به عنوان پایگاه داده‌ای برای نگه‌داری تاریخچه‌ی بروزرسانی‌ها عمل خواهد کرد.

 در این بین کاربرانی نیز هستند که تمایلی به دریافت جزئیات مربوط به ویندوز خود ندارند؛ اما وب‌سایت جدید می‌تواند به عنوان سیستمی نوین برای ارائه‌ی اطلاعات تکمیلی به متخصصان آی‌تی و کاربران حرفه‌ای عمل کند. این وب‌سایت از امروز راه‌اندازی شده و می‌توان جزئیات بروزرسانی‌های بعدی ویندوز ۱۰ را دریافت کرد. البته مایکروسافت در حال تست بروزرسانی‌های جدید ویندوز ۱۰ با اسم رمز Redstone است که انتظار می‌رود اطلاعات بیشتری از آن در کنفرانس توسعه دهندگان بیلد آن که ماه آینده برگزار می‌شود، منتشر شود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید