گوگل ایمیج رام‌های اندروید 4.4.3 را برای ابزار‌های نکسوسی منتشر کرد

گوگل ایمیج رام‌های اندروید 4.4.3 را برای ابزار‌های نکسوسی منتشر کرد

گوگل ایمیج‌ رام‌های مربوط به اندروید 4.4.3 را برای ابزار‌های نکسوسی منتشر کرد. این ابزار‌ها شامل نکسوس 5، نکسوس 7، نکسوس 7 (2013)، نکسوس 4 و نکسوس 10 می‌شود. با استفاده از این ایمیج‌رام‌ها می‌توان ابزار‌های نکسوسی را به تنظیمات کارخانه‌ای بازگردادند که اندروید 4.4.3 نیز شامل این موارد است.

فایل‌های منتشر شده توسط گوگل سایز‌هایی بین 440 تا 465 مگابایت دارند که باید با استفاده از Fastboot روی سیستم نصب شوند. ازجمله‌ی مهم‌ترین تغییرات اعمال شده روی این نسخه می‌توان به تغییر اپلیکیشن دیالر یا شماره‌گیرنده اشاره کرد که با طیف متفاوتی از رنگ‌ها همراه شده است. همچنین با استفاده از الگوی کارت مانند در این اپلیکیشن، استفاده از قابلیت Speed Dialing تسهیل شده است. سایر بهبودها مربوط به بهینه‌سازی پردازنده و دوربین نکسوس 5 است. بروزرسانی پیشین منجر به عملکرد بالای پردازنده در زمان اجرای اسکایپ و استفاده از دوربین می‌شود که ماحصل آن مصرف بالای باتری است.

افرادی که در انتظار عرضه‌ی این نسخه از طریق بروزرسانی OTA هستند می‌توانند تا انتشار آن صبر کنند، اما درصورتی که تمایل به بروزرسانی به اندروید 4.4.3 دارید،می‌توانید از اینجا دانلود کنید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید