هکر کهنه‌کار I0n1c تصاویری از iOS 7.1 جیلبریک شده را منتشر کرد

هکر کهنه‌کار I0n1c تصاویری از iOS 7.1 جیلبریک شده را منتشر کرد

همانطور که می‌دانید بسیاری از کاربران سیستم‌عامل iOS بی‌صبرانه در انتظار انتشار جیلبریک برای آخرین نسخه‌های آن هستند تا با استفاده از این امکان تغییرات مدنظر خود را از نظر نرم‌افزاری در آیفون‌شان اعمال کنند. شاید بهترین خبر برای این افراد شنیدن امکان جیلبریک شدن iOS 7.1 باشد.

کمپانی اپل برای ممانعت از جیلبریک ابزار‌های خود در iOS 7.1 پچ‌هایی را برای جلوگیری از حفره‌های مورد استفاده‌ی تیم evasi0n7 در این نسخه اضافه کرده بود. از این‌رو انتشار جیلبریک برای این نسخه 4 ماه به طول انجامیده است.

اما همه‌ی این سخنان به معنای عدم جیلبریک iOS 7.1 نیست. امروز انتشار تصاویری از هکر نه‌چندان نام‌آشنای i0n1c در توئیتر که از یک آیفون 5C مجهز به سیستم‌عامل iOS 7.1.1 منتشر شده، حکایت از انجام جیلبریک در این تلفن‌هوشمند دارد.

در صورتی که از کاربران قدیمی ابزار‌های اپلی باشید، با i0n1c آشنا هستید. وی از جمله‌ی قدیمی‌ترین منتشرکنندگان جیلبریک برای iOS است که نقش عمده‌ای در جیلبریک iOS 4.3 داشته. این تیم پس از ارائه‌ جیلبریک برای این نسخه، میدان را برای فعالیت سایر تیم‌ها ترک کرد.

به‌نظر نمی‌رسد که iOS 7.1 که i0n1c قصد انتشار رسمی جیلبریک iOS 7.1 را داشته باشد. اما این تصاویر و توضیحات نشان از امکان‌پذیری انجام چنین امری در مورد iOS 7.1 دارند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید