گوگل در یک قدمی عرضه اندروید 4.4.3: پشتیبانی از نسخه جدید در اپلیکیشن Google Edu Device Setup رویت شد

دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۳
مطالعه 2 دقیقه
کمپانی گوگل با سیستم عامل اندروید سیطره خود را بر بازار تلفن‌های هوشمند حکمفرما کرده است. اخیرا شایعاتی مبنی بر نزدیک بودن زمان عرضه نسخه جدید این سیستم عامل مطرح شده که با توجه به نشانه‌های موجود به نظر می‌رسد شایعات به حقیقت نزدیک هستند.
تبلیغات

می‌دانیم که گوگل مدتی است بر روی نسخه جدید سیستم عامل موبایل خود کار می‌کند. چیزی که نمی‌دانیم این است که اندروید 4.4.3 دقیقا چه زمانی منتشر می‌شود. بر اساس شایعات و نشانه‌هایی که اخیرا مشاهده شده، به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا انتشار نسخه جدید اندروید کیت‌کت باقی نمانده است.

اپلیکیشن Google Edu Device Setup که برای مدارسی که تبلت‌های اندرویدی را برای استفاده دانش‌آموزان خریداری نموده‌اند، کاربرد دارد، بروزرسانی شده و در لیست تغییرات اخیر آن، پشتیبانی از اندروید 4.4.3 نیز مشاهده می‌شود. شایعات و نشانه‌های دیگر نیز از نزدیک بودن زمان عرضه روبات اندرویدی جدید خبر می‌دهند.

احتمالا نسخه جدید کیت‌کت تغییرات عمده‌ای را ارائه نمی‌کند و بیشتر بر روی رفع باگ‌ها و بهبود تجربه کاربری تمرکز خواهد کرد.

بی‌شک اولین تلفنی که نسخه جدید اندروید را دریافت می‌کند، نکسوس 5 گوگل است. پس از آن باید شاهد ارائه آن برای نکسوس 7، نکسوس 4، نکسوس 10 و نکسوس 7 مدل 2012 باشیم. طبق روال همیشگی پس از دستگاه‌های نکسوس احتمالا نسخه‌های گوگل پلی پرچمداران کمپانی‌های مختلف و تلفن‌های موتو ایکس و موتو جی موتورولا بسته بروزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد.

اندروید 4.4.3 یک نسخه کاملا جدید نخواهد بود، ولی شاید گوشه‌هایی از برنامه‌های گوگل برای اندروید 5 با نام کیک لیمویی را نمایان کند. در صورتی که خبری از زمان انتشار نسخه جدید اندروید به دستمان برسد، شما زومیتی‌های عزیز را در جریان قرار خواهیم داد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات