هواوی در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۵۳ میلیون گوشی هوشمند راهی بازار کرده است

یک‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
هواوی در جریان برگزاری کنفرانس خود طی کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلونا اعلام کرد که در سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۱۵۳ میلیون دستگاه گوشی هوشمند راهی بازار کرده است.
تبلیغات

هواوی که لقب اولین کمپانی چینی با عرضه‌ی بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند به بازار را در اختیار داشت، در جریان کنفرانس خود طی MWC 2018 اعلام کرد که موفق شده است طی سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۵۳ میلیون  دستگاه گوشی هوشمند راهی بازار کند.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط Huawei، هواوی علاوه بر افزایش میزان گوشی‌های هوشمند عرضه‌شده طی یک سال، شاهد افزایش میزان درآمد خود نیز بوده است؛ به‌طوری‌که آمار نشان از افزایش ۳۰ درصدی درآمد این کمپانی طی سال ۲۰۱۷ دارد.

تلاش‌های هواوی در زمینه‌ی شناساندن برند هواوی در کشورهای غربی، مخصوصا آمریکای شمالی نیز نتیجه‌ی مثبتی در بر داشته است، به‌طوری‌که این کمپانی موفق شده میزان آگاهی از برند هواوی را در مقایسه با سال ۲۰۱۶، بیش از ۸۵ درصد افزایش دهد. با وجود عدم همکاری اپراتورهای مخابراتی با هواوی برای عرضه‌ی نسخه‌های قراردادی گوشی‌های هوشمند این کمپانی، هواوی طی سال گذشته‌ی میلادی دستاوردهای بسیار خوب و امیدوار کننده‌ای در بازار اشباع‌شده‌ی گوشی‌ هوشمند کسب کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات