رقابت برای جدیدترین مادربوردهای گیگابایت و جوایز نقدی

شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
کمپانی گیگابایت که یکی از برترین و شناخته شده‌ترین تولیدکنندگان مادربورد و کارت‌های گرافیکی دنیا است، از جدیدترین مسابقات Gigabyte Target OC مخصوص اورکلاکرها رونمایی کرده است.
تبلیغات

مسابقات Gigabyte Target OC که در ما‌ه‌های نوامبر و دسامبر (۱۷ آبان تا ۶ دی ماه) با حضور برترین اورکلاکرهای دنیا و به میزبانی سایت HWBOT.org برگزار می‌شود، با جوایز نقدی ارزنده و همچنین مادربوردهای سری Z170 گیگابایت همراه خواهد بود. در اینم مسابقه شرکت کنندگان موظف‌اند با استفاده از Intel Extreme tuning Utility و Geekbench 3 به هدف‌هایی از پیش تعیین شده برسند که هر هفته در رده‌های Ambient و Exterme تعیین می‌شوند. اورکلاکرها در انتخاب مادربورد خود از میان تمامی محصولات گیگابایت با هر چیپ‌ستی آزاد هستند.

از میان شرکت کنندگان افرادی که یک رتبه‌ی اول جهانی کسب کنند فرصت برنده شدن جوایزی مانند مادربورد‌های GIGABYTE Z170X-Gaming 3 و GIGABYTE Z170X-SOC FORCE و  همچنین جایزه نقدی ۲۵۰ دلاری را دارند. در پایان مسابقه و در جریان یک قرعه کشی، یک فرد خوش شانس از میان تمام کسانی که در زیر رده‌های مختلف در رده‌ی کولینگ شرکت کرده‌اند، برنده‌ی ۵۰۰ دلار وجه نقد و یک مادربورد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهد بود.

در انتها نگاهی دقیق‌تر به جوایز این مسابقه می‌اندازیم:

  • به برندگان هر یک از ۳ شاخه‌ی Ambient یک مادربورد GIGABYTE Z170X-SOC FORCE اهدا خواهد شد.
  • جایزه‌ی نقدی ۲۵۰ دلاری به فردی که یک رتبه‌ی اول جهانی کسب کند اهدا خواهد شد. شرایط الزامی: فرد می‌بایست در ۳ زیر شاخه و در هر کدام با ۲ بنچمارک نتایج ثبت کرده باشد. جایزه پس از اتمام مسابقه اهدا خواهد شد.
  • تمام افراد شرکت کننده در هر زیر شاخه‌ای از این مسابقه، واجد شرایط شرکت در قرعه کشی ۵۰۰ دلار وجه نقد و یک مادربورد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهند بود.
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات