مدل‌های جدید مادربوردهای سری ۹ گیگابایت روانه بازار کشور شد

مدل‌های جدید مادربوردهای سری ۹ گیگابایت روانه بازار کشور شد

شرکت گیگابایت به تازگی 4 مدل جدید از مادربردهای گمینگ سری 9 خود را در بازارهای داخلی کشور موجود کرده است. این کمپانی پیش از این 3 مدل دیگر از مادربردهای گیمینگ خود را در اختیار کاربران گذاشته بود که به این ترتیب تعداد مادربوردهای موجود این شرکت در بازار به 7 مدل رسیده است.

مدل این مادربوردها به این ترتیب هستند: Z97X-Gaming G1 WIFI-BK ،Z97X-Gaming 5 ،Z97X-Gaming 3 ،Z97X-Gaming 7، Z97X-Gaming GT، Z97X-Gaming G1 و H97-Gaming 3؛ که چهار مدل آخر محصولات جدید گیگابایت هستند. تمامی این مادربوردها از توان بالایی برخوردارند و بسته به نیاز کاربران و گیمرهای حرفه‌ای دارای تفاوت‌هایی هستند. کارایی که در این مادربوردها برای گیمرها در نظر گرفته شده شامل شبکه بسیار پرسرعت و حرفه‌ای و صدای بسیار شفاف با وضوح بالا و امکان پشتیبانی از چند کارت گرافیکی در حالت SLI & Crossfire است.

یکی از قدرتمند ترین مدل‌های این سری ماردبوردهای گیگابایت، Z97X-Gaming 7 است. برتری این مادربورد در پشتیبانی 2 مسیره SLI و 3 مسیره CrossFire برای دسترسی به کارایی گرافیکی بالا برای اجرای بازی‌های روز است. همچنین روی این مادربورد یک چیپ Marvell 88SE9172 تعبیه شده است که باعث اضافه شدن 2 درگاه SATA 3 اضافه با قابلیت پشتیبانی از RAID 0 و RAID 1 می شود. به علاوه بر روی این مادربورد کلیدهایی برای کیس‌های باز در نظر گرفته شده که کاربر بتواند به راحتی و به صورت سخت افزاری سیستم را خاموش و روشن کند یا عمل سوئیچ بین BIOS اصلی و پشتیبان را انجام دهد.

تمامی این مادربرد های حرفه ای گیمینگ در حال حاضر با 3 سال گارانتی آواژنگ در بازار های کشور موجود می باشند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید